Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychológ / psychologička ZV, BB

lenka lenka

Tiez by som poradila Popovu, ale teraz sa uz asi vola inak. Aj ked ma prevapil jej vek vypada na 20 ale asi bude mat viac. Ale mne pomohla po rozvode som myslela ze to sa bude so mnou este dlho tahat, ale musim povedat ze vdaka jej pomoci a radam som to prekonala celkom rychlo. Bola velmi empaticka, venovala mi dost casu.spokojnost.

Shimi

Ja mozem odporucit Dr. Popovu, venovala tolko casu kolko som potrebovala. Bola ochotna riesit aj cez skype, alebo telefon. Super pritup, mna velmi namotivovala... Dakujem a vrelo odporucam

Martina284

Ja mám dobrú skúsenosť s psychológom BBPSYCHOLOG.SK Pomáhal mi kedysi pri zvládaní problémou s manželom, ktorý sa liečil ako patologický hráč v Banskej Bystrici. Po rokoch stále fungujeme spolu aj vďaka spoločným stretnutiam ktoré sme tam mali. Manžel sa najprv bál, ale potom bol spokojný. Susedkyn brat bol uňho na informačnom pohovore, ale po zhodnotení stavu mu doporučil liečenie gamblerstva na OLÚP Predná Hora, kde sa liečia už veľmi vážne závislosti.

Veronika_27

janzv, MUDr. Bahledovú odporúčam, ak potrebuješ psychiatra, ak máš vážne psychické problémy, ale ak sa len potrebuješ niekomu vyrozprávať, dostať objektívnu radu, tak by som ju neodporúčala, lebo v tomto smere s ňou nemám dobré skúsenosti. To neznamená že nie je dobrý doktor, ako píše psycholog1, je kvalitná psychiatrička, ale mne ohľadom problémov v mojom osobnom aj pracovnom živote nepomohla vôbec, vždy navrhovala niečo ako "únik" z danej situácie na miesto jej riešenia.

aja23

Ak hľadáš psychológa a psychoterapeuta v Banskej Bystrici a preferuješ skôr muža, súkromnú prax v BB otvoril tiež J. Záskalan. Poznám ho ešte z čias keď robil v ambulancii na Fakultnej nemocnici a tiež na oddelení.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psychológ / psychologička ZV, BB - Fórum - ZDRAVIE.sk