Bolesti

Príspevok v téme: Bolesti
Eimy

Dobry den, prosim Vas z coho mozu pramenit bolesti vaginy, podbruska, vajecnikov teraz su uz aj citlive prsia. Nikdy predtym som nic podobne nezazila, su to neustale tlaky ktore citim uz tyzden. Som v 15 dni cyklu. Tehotenstvo vylucujem nakolko som mala len raz nechraneny styk pred 15.dnami, v 1. Den menstruacie. Menzes mam len 1 den, kvoli tomu som aj brala Agnucaston
 ale presne vtedy pred 15 dnami som ho aj vysadila (po 5mesiach) dnes som si robila test, vysiel negativny. Obavam sa z coho su vsetky tie priznaky. Prosim o Vas nazor, je to vysadim lieku a reakcia na zmenu hormonov alebo nejaky zapal? (ale potom preco tie prsia?) alebo to moze byt tym tehotenstvom a bolo este skoro na test?
K lekarovi pojdem ale do pondelka nevydrzim cakat. Pri styku si davame stale velky pozor lebo babo este nechceme, kondom+prerusovane, len raz sa stalo ze sme sex praktizovali bez ochrany, bolo to skoro rano a ked som nasledne vstala o par hodin hned som dostala menstruaciu. Cykly mam pravidelne, v 14-16 dni stale pozorujem ovu vytok, aj predvcerom bol ale velmi slaby oproti tomu aky byva inokedy.
Prosim poradte mi, za odpoved Vam dakujem.