Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa schudnúť s korčulovaním ?

i_likeJazz

ja chodím korčuľovať cez leto pravidelne a podľa mňa to pomáha ... avšak ...
.. ja idem sama, nohy do podrepu a ťahám, ťahám a ťahám a míňam dievčatá, ktoré si idú na korčuliach krokom, rozoberajp životné problémy mladosti ... u tých to podľa mňa nefunguje, veď ledva nohy od zeme odlepia! ...
čiže, je rozdiel korčuľovať a korčuľovať :-)

winki

Športové aktivity by sa mali stať dennodennou činnosťou každého jedného z nás a nie len keď chcem chudnúť.
Treba si zvyknúť napr. každý druhý deň robiť niečo ako beh, korčule, plávanie a každý prvý treba posilovať telo. Zabere to max. hodinku a po tomto sportovom výkone sa budete cítiť oveľa oveľa lepšie.

Magy

samozrejme ze sa da, kazda intenzivna telesna aktivita spaluje tuky. len to netreba chciet rychlo. to by si si skor uhnala svalovku. dolezitejsie je to robit dlhodobo a v takej intenzite, aby ta to privelmi nezatazovalo a mala si z toho pohybu samozrejme radost, aby si sa na to korculovanie tesila, nie robila so zatatymi zubami ci povzdychom "ach, zase musim na korcule, inak budem tlsta". postoj je dolezity. najdi si nejakeho sparingpartnera/-ku ci partiu, s ktorym/ou sa budete blaznit a spestrovat si tie vylety na korculiach. niekedy staci zobrat se sebou psa alebo hoci len tenisovu lopticku a o zabavu je postarane. :)
potom sa nemusis bat jedenia, ked sa poriadne unavis, tak sa priprav na to, ze ti bude aj viac chutit jest, ale ked si zvyknes fungovat a zakazdym nevyzujes korcule, pokial nebudes prepotena, tak tie kalorie naviac aj budes spalovat. a postupne sa ti tuk premeni na svaly a cele telo bude estetickejsie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa schudnúť s korčulovaním ? - Fórum - ZDRAVIE.sk