Točenie sa hlavy alebo bolest

Príspevok v téme: Točenie sa hlavy alebo bolest
verads

Dobry den, mám 5 a pol ročnu vnučku, je dost nervozna od malička. Jej matka čiže moja dcera ked bola tehotna aj vtedy sa vela rozčulovala je velmi vybušna a hystericka a malička žije v tom prostredi. Stalo sa velakrat , že sa v aute pohadali s priatelom a malá to musela počuvat. V poslednom čase asi tak pol roka zvykla vravievat , že je unavena, ked sme jej povedali ,že si ideme lahnut na chvilu tak nechcela nikdy ,inak odmalička nechcela spavat cez den horko tažko zaspala asi tak do 2 a po roku odvtedy cez den nespi a večer tiež chodí neskoro spat o 9-10 ale rano si zvykla pospat aj do 9-10 hodiny nakolko nechodi do škôlky. Teraz ma nastúpit do škôlky nechce tam ist a stale sa pýtala , že ešte kolko dni , a minulý týžden sa niečo stalo :-( cez den bola ako zvyčajne živá ,hrava a poobede s nou mamka vyšla von na detske ihrisko za našim domom , niečo ju bodlo nad perov a podišla k matke , že ju tam boli mala tam taku rosičku krvi matka jej to utrela vraj tam nie je nič , dieta sa hralo dalej , ale o chvilu zas podišlo k matke , že ju to tam boli už to mala trošičku začervenane ,potom išli už domov , ked ju sprchovala malá zas jej hiovorí , že ju tam boli a vtedy jej matka hovori a čo to je asi ta niečo uštiplo mala si tam aj troška krvi mala sa prelakla lebo sa boji krvi nato vošiel jej otec do kupelne a vystrašne pred malou a čo je čo sa stalo a mala sa tak zlakla jeho vyzoru , že sa začala triast ,dostala zimnicu. Ja byvam nad nimi dcera ma zavolal dole , že mala ma zimnicu, ja somm nevedela čo sa udialo predtym a myslela som si že ji obchádza nejaky virus zmerali sme jej teplotu ale nemala. triasla sa nadalej tak sme ju zobrali na pohotovostnu službu. Tam ju lekarka prezrela nezistila nič, ale v ten večer každych 5 minut chcela cikat, vyšetrila jej moč vraj je v poriadku. Na druhy den vstala malička akoby bez života :( vraj sa jej točí hlava nevedeli sme čo sa deje tak sme išli k detskej , ale naša je na dovolenke ,ta ktora zastupovala ju vyšetrila a tiež nič nenašla a preto nas poslala na krčne
tam bolo všetko v poriadku , isli sme dalej k neurologičke aj tam je zatial všetko v poriadku reflexy a EEg ma v poriadku a na CT ma termin až 4. septembra , išli sme aj za psychiatričkou ona jej predpisala zoloft 0,5 mg a vraj o mesiac na kontrolu. brali jej krv tam mala všetko v poriadku, ale hlavičku nema v poriadku , my sa jej už nepytame , ale ako pride večer vravi ze sa jej tocila hlava , nevie to definovat lebo sme sa jej na zaciatku ked sa to zacalo ci ju boli nieco a povedala ze nic len sa jej toči hlava , a my že točí alebo boli a ona že toci a ako sa ti toči ako ked sa točiš do kola a zatoči sati vraj nie , že nevie to povedat ale stale to citi. Mám obrovsek obavy , teraz vela hravala playstation asi 2 mesiace stale bola nervozna ked sa jej to nepodarilo, tak teraz sme jej to zakazali aj na mobile často hravala na aplle,ma to teraz zakazane .Bojim sa o nu velmi ,ona je môj život a všetko. Bojim sa vysledkov z CT vlani bola na CT mozgu v maji vtedy mala všetko v poriadku , vtedy bola preto lebo ked bola mala a padala vzdy si udrela čelo a tak troška tam ma take vyoblejsie , ale to vôbec nie je vidiet len matka chcela mat istotu ...teraz sa aj tak zmenila je velmi nervozna a potia sa jej dlane az ich ma mokre ...prosim píšte píšte

Allenkaaaaaa

5 rocne dieta hrava playstation a do paprcky berie casto aplle? :D Ako...okamzite vziat a uz nikdy neurobit taku hlupost! Mate nervozne dieta, neviete z coho a nechate ju hrat playstation?
Pisete, ze ste s nou boli u psychiatricky. To jej len dala lieky a nezaoberala sa tym, co sa jej stalo? Zrejme prezila daky sok, ked videla krv (sama to pisete), plus do toho vecne nervozna matka, otec, ktory ju vystrasil. O tomto vsetkom by psycholog mal vediet. Ja by som vas vsetkych poslala k terapeutovi, pretoze prostredie v ktorom mala zije je pre nu velmi, velmi zle. A pokial sa na nom nic nezmeni, nezmeni sa ani ona a vyrastie z nej jej druha matka. A berte to ako radu, nie ako vysmech. Sama chodim k terapeutovi, pretoze ludia si s niektorymi vecami jednoducho nepomozu sami.........