Spi odmerane...preco??

Príspevok v téme: Spi odmerane...preco??
poipoipoipoi

mam kamarata tea sme viac ako len kamarati uz vyse roka.... ajked neuznama vztah Friends with benefits s nim ho taky mam lebo neviem odolat...a castokrat odolam ale potom opat nie

moj problem je v tom ze pred sexom je ku mn strasn nezny a hebky a ked spi vedla mna je ako samost.jednotka (ni som na to zvyknuta od inych muzov)... podla toho to vyzera ze mu ide ln o sex ...

mate skusenosti s takymito chlapmi co spia ako ignoranti?

este sa chcem spytat...ako mu mam dat najovo ze nechcem s nim LEN takyto vztah a ze mi chyba kazdy den ke ho nevidim

mam takmer 30 r a pocit ako keby puberta opat prisla :-):-):-(:-(:-(

Blondula

ja pocas spanku nemam rada,ak sa na mna niekto lepi :D rusi ma to a nemozem spat !! preto rada spim sama :D mojmu priatelovi to strasne vadilo,ze sa k nemu v noci nepritulim a spim uplne na kraji postele,len aby ku mne nesiel :DD

Magy

xdanielax
dátum a čas príspevku
Dnes 15:10

100% suhlas.
---
poipoipoipoi- ked je zvyknuty spat sam, tak sa k tebe nebude tulit a funiet ti do ucha - aspon nie v zaciatkoch vztahu. aj spolocne spanie je treba sa naucit a zvyknut si na to, ze to je ine, ako spat sam cele roky.

poipoipoipoi

diki za nozory, aj ja smeje teraz na tom, co som napisala...ale myslela som tym, ze doteraz kazdy moj partner, ajked to bolo napr. len na par noci, sa na mna nalepil...a tento mi neda ani pusu ked odchadza...len sa na seba pozerame dlho a nic...

proste nechcem aby si myslel ze mi tento kvazi milenecky vztah vyhovuje, ale bojim sa, ze ked mu to poviem, nic nedosiahnem...

moj ex mi raz povedal, ze ja nikdy ho nezacnem hladkat alebo bozkavat, ze vzdy len cakam, kedy to urobi on...a mozno aj teraz robim tu chybu, ze nikdy sa prva na neho nehodim...asi je taka doba, ze to treba...hm

xdanielax

okrem toho su chlapi co ta budu pusinkovat po sexe donemoty a ked rano odides sa uz neozvu,takze spanie o nicom nesvedci.

a ja tiez radsej spim ako samostatna jednotka a nie s vykrutenou rukou alebo hlavou alebo co :DDD a niekto mi fuci do ucha.

bibba

ja sa velmi nerada tulim pocas spanku... neznasam to. neviem zaspat v naruci, neviem zaspat ked sa ma niekto dotyka.

Yersinia

a možno spí "ignorantsky" lebo je to pohodlnejšie, netŕpne mu ruka keď mu na nej ležíš, nie je mu tak teplo a podobne :D
pokiaľ mu zakaždým podľahneš a neukážeš že máš nejaké zbytky hrdosti tak to asi ťažko bude niečo viac z jeho strany si myslím, veď načo by sa namáhal keď Ťa má stále kedy sa mu zachce a vie že aj po malom odolávaní mu vždy podľahneš.