Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

FB a časová os

maxina

Ahojte,viete mi niekto poradit ako ma vyzerat splnomocnenie,konkretne,ked chcem niekoho splnomocnit na zapis na vs?
Dakujem

lost

zrusit FB? :D
mat ho maximalne len na chat?

prave dnes som musel zmazat 2 svoje FB ucty, lebo si zas niekto urobil srandu a v mojvom mene otvoril FB ucet ktory manazoval za mna :D

sranda coho su ludia schopny..

arman

je to tak zo vsetkym, takmer vsetko sa "updatuje" k horsiemu. Tiez ma nastval novy vzhlad na gmaile, aj azet pokaslali.

Najlepsie je co najmenej potrebovat taketo moderne vydobytky, pouzivat len e-mail. Potom mas najmensiu sancu, ze ti nieco pokazia. :-)

dakovna

ja som tiez nechcela a ani nechcem na fb casovu os. Vobec sa mi to nepaci. Som zvyknuta na stary profil fb. Neviem preco sa to tam stale meni.
Uspesne som sa casov ej osi vyhybala az kym ma nepoziadal o priatelstvo jeden kamos, kt. mal casovu os. Ked som mu potvrdila priatelstvo nabehla mi pridrbana casova os a uz ju neviem dat prec.
Je to riadna blbost!

poi1

casova os sa neda zrusit, a napr mne samemu to naskocilo same od seba, nikde som to nepotvrdzoval,ze to chcem a mam to aj tak..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

FB a časová os - Fórum - ZDRAVIE.sk