Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Medzera medzi zubami - váš názor..

Príspevok v téme: Medzera medzi zubami - váš názor..
Patinka

Ahojte od malička mám medzeru medzi horními zubami medzi prvými zubami a aj druhými..( mne sa to veľmi nepáči mám 13 rokov.. a hrozne si všímam môj vzhľad

Mne sa to nepáči vôbec... :(

A veľmi by som chcela vedieť aký je názor iných ľudí kamoši mi to nepovedia a rodičia tiež nie.. :(

Tak prosím nepíšte mi aký je váž názor na medzeru.. :)

Juchu

Patinkatak ja ta potesim. Mala som velmi velku medzeru medzi zubami. Zvykla som cez nu sriekat vodu na ludi na kupalisku:-) Tiez sa mi nepacila a ked som mala 12 rokov pytala som sa zubarky na moznosti ako sa jej zbavit. Povedala - bud strojcek alebo operacia - navrhla mi vyoperovat taku tu kolmu "blanu" ktoru vidno ked si nadvihnes vrchnu peru - od nosa smerom k zubom. Moja mama mi vsak zakazala aj to aj to. Nastastie!!! Od 13 do 16 rokov sa mi zuby zacali posuvat same od seba. Posunuli sa az natolko ze teraz pomedzi ne nepretiahnem ani vkas:-) Kebyze podstupim strojcek alebo tu operaciu, tak ich mam urcite krive :-) Nechaj to tak, mozno sa aj tebe posunu:-) A mimochodom,viaceri mi vtaveli, ze je skoda ze mi medzierka zmizla...:-)

Patinka

Teraz ste ma presvečili že medzera sa nemusi páčiť každým a kto ma má naozaj si zvykne na mna takú aká som.. :) Lukasenko :)) Tak dufam že to tak aj je .. :) :D :D možno príde medzera do mody niekedy.. :D

xx_yy

t0.gstatic.com

nemas sa za co hanbit.. skor bud rada, ze si vynimocna..lebo nie kazdy to ma ..a ak sa ti to fakt nepaci.. tak strojecek to vyriesi - moja kamaratka to vyriesila tak :)

xx_yy

Patinka,
ja medzeru nemam.. ale paci sa mi .. ved pozri na Madonnu a plno svetoznamych modeliek maju medzeru medzi zubami :) a na titulky Vogue ich davaju s usmevom,aby sa medzera dala vidiet.. nie je sa zaco hanbit !!:)
pozri modelky : Lara Stone,Georgia May Jagger,Jessica Hart...

static.guim.co.uk

nevermindthemode.files.wordpress.com

m,mlk

Patinka,
každému sa páči niečo iné. Ja žasnem nad tým, ako ľudia sa dokážu sústrediť na tak nepodstatné veci. Ak ti niekto povie, že je to otrasné, čo urobíš? Prestaneš otvárať ústa? Sústreď sa na dôležité veci. Zdravie, láska, rodina, priatelia, duchovný rozvoj.

vitali

Patinka, presne viem, aké to je s tou medzerou:) Ja ju mám tiež, žijem s ňou 23 rokov a strašne som sa tým trápila. Pokiaľ mi kamoška nepovedala, že je to iné a povedala to nesprávnymi slovami, vôbec som si to nevšímala, bola som spokojná so svojím úsmevom. Odkedy mi to povedala, prišla nespokojnosť a pochybnosti. Mám ich síce doteraz, ale na druhej strane sú ľudia, ktorí mi hovoria, že mi to pristane a že som veľmi pekná. Tak ak mi niekto zloží túto poklonu, vždy sa hrozne teším, lebo mám zafixované, že s ňou akoby som nemohla byť pekná. Ale našťastie už som pokročila v negatívnom presvedčení o mojom probléme. Ide práve o to presvedčenie! Asi si už aj ty s tým tak vžitá podobne ako som bola ja. Ide o to sa to aspoň kúsok snažiť pozmeniť a snažiť sa uvedomiť a hovoriť si, že to nie je telesná vada, ani nič odstrašujúce. Treba pozmeniť spôsob nazerania na túto vec, inak sa utrápiš a neustále budeš nespokojná.Koniec koncov, každí z nás má nedokonalosti. Videla som už veľa dievčat s medzerou a predstav si, že všetky boli s ňou pekné a milé :) Sú ľudia, ktorým sa medzera skutočne páči. Aj môjmu priateľovi sa to veľmi, veľmi páči, dokonca je to pre neho veľmi sexi, čo som bola veľmi milo prekvapená, a hovorí mi, že máloktorá má také výnimočné zúbky :))) Je to strašne zlaté :) Takže sa neobávaj. Buď sa ti to ešte zmení, keďže máš len 13 rokov, alebo nie, ale ľudia ťa preto neprestanú mať radi a pekná budeš aj s medzerou :) Lukasenko, potešil si nás :)

lukasenko

Patinka poviem ti moja nazor mam 22rokov a medzera medzi zubami u pekneho dievcata je velmi sexi mne sa to velmi paci tak sa netrap :)))

iskierka

vidím, že tu bola reč o strojčeku, hmmm... dvom mojim známym na medzierky ale vôbec nepomohol
mozno by si bola s iným chrupom iná, takto si už okolie na teba zvyklo..hlavná vec, že ich máš rovné:) a zdravé!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Medzera medzi zubami - váš názor.. - Fórum - ZDRAVIE.sk