Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kožný exzém a jeho pôvod

Príspevok v téme: Kožný exzém a jeho pôvod
mon.piat

Ahojte.. uz dlhšiu dobu na sebe pozorujem zvýšené množstvo malých červených vyrážok. najprv som si myslel že je to nejaký exzém. avšak ich počet neustále rastie a sú to obyčajné pubertálne jebáky, najprv červené potom s bielou hlavičkou.. bleh.

skúšal som hľadať nejaké odpovede, a našiel som takúto. Môže to súvisieť s hormonálnymi zmenami v mojom tele?

mno. práve v tom momente mi zaplo že som nedávno začal brať Setralin a Rivotril. Od toho obdobia sa mi zvýšil výskyt daného kožného neduhu.

exzém sa ale začal zjavovať až potom čo som navštívil exotickú krajinu a pri mori si a seba patľal nejaké telové mlieko na opaľovanie. nemám rád krémy a nikdy sa nekrémujem, aj toto ma iritovalo, ale vraj je to potrebné.

rád by som poznal aj nejaký iný názor na túto tému. odkiaľ vietor fúka?

drotik

Tie hnisave vyrazky budu pravdepodobne tzv. Mallorca akne. Vznika to vtedy, ked sucasti opalovacich pripravkov spolu s posobenim slnka upchaju vyvody mazovych zliaz a vznikne zapalene akne. Treba sa najma vyvarovat opalovakom, ktore obsahuju tekuty parafin. Treba to preliecit (najlepsie lokalnymi antibiotikami od koznej) a druhykrat si zaobstarat opalovaky urcene specialne na aknoznu plet (aj ked ju uz nemas).

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.