Starší muž a mladšia žena

lost

hlavne ze zili VESELO (3promile) az do smrti a pomreli spolocne, ze :D
ale favorit, ehm, mlada mala male naroky..

ale tak robit si srandu z mrtvych, to co uz je :D

ale cooo, ved zijeme len raz nie :D predsudky, tak si mozem robit prdel aj z mrtvych, tak nie? co tam po pozostsalych.

pre nechapavych, metafora, co tam po rodicoch tej 14 rocnej, ze ju klatil 63 rocny dedo.. ved predsudky..

lost

Len tak dalej bing a magy , len tak dalej..

krimi.cas.sk

Môže za nehodu milencov (†14, †63) alkohol? Jozef mal vyše 3 promile!

ved bola uz fyziologicky dospela, tak nie?

lost

Magy,OK tak inak, detto pre bingham.

Ak raz budete mat dceru, prosim, podarujte mi jej tel cislo alebo rovno mu ju doneste domov, OK ?

ja budem mat cca 40, alebo mozno 45, alebo 50.

ALE TO NEVADI, vsak ?

xdanielax

Magy - neverim, ze niekto je "vybureny" v dvadsiatke + cca od 20 do 30 sa dost vyrazne okresava osobnost cloveka.
Ja nehovorim, niektori ludia si mozu "sadnut" ale je to skor vynimocne a jednoducho clovek kt. este pred nedavnom prezival akademicky tyzden ako najvacsi stres vo svojom zivote, aby sa vydal za muza kt. ma 40r, to je extrem.

Magy

bingham - nema cenu sa hadat a riesit. tu zase lietaju predsudky a argumenty ako zo stredoveku. ako sa vyjadril einstein - je to smutna epocha, lebo je lahsie rozbit atom, ako predsudky.

Magy

lost, dobre vies ze mam cca 40, presna cifra dolezita nie je. a nevidim problem mat 18/20r. partnerku. zalezi na jej povahe, jasne ze nejaku fiflenu s primitivnymi nazormi by som nechcel ani za svet, ale aj medzi zenami v tomto veku sa da casto najst vyzreta a zodpovedna dama. ale to su tie, co na ulici hulit s partiou, v puboch a diskotekach nevidis.

su vyburene aj nevyburene, niektore sa vyburia uz v 15tich, ine az v 30tke. ako trener som ucil take pubertacky a nebola to prechadzka ruzovou zahradou. inac - prave jedna z nich, ta najpapulnatejsia, ma dnes 19 a zije dokonca so starsim ako som ja. o dost starsim. maju male dieta, su v pohode. preskakali si svoje, holka bola riadny cert, ale maju uz klud. a???
ak to im vyhovuje, nas nazor alebo argumenty su uplne irelevantne.

vsetko je vec pohladu a pocitov. tak ako niekto k pecenej klobase neda dopustit na chren, iny by to nevzal do ust a nadzabe si na to liter kecupu. a druhy naopak. a to sa maju navzajom odsudzovat za to, ze "ty nenormalny, jak mozes jest taky smrad"???

ak je na vztahu starsieho muza a plnoletej zeny (resp. v podstate s ukoncenym fyzickym vyvojom) nieco hoci len polopedofilne, potom nevies co hovoris. pedofilia je dost jasne ohraniceny pojem. a polopedofilia neexistuje. tak ako neexistuje ani "byt skoro tehotna".

bingham

lost

a preco by som si to mal predstavovat naopak ?????

keby som mal 18 rokov a bola by to pekna zachovala 40 tak by som ju kludne klatil od rana do vecera...no problem :)

lost

xdanielax :) ok v pohode :D nepouzivam to casto, lebo to je anglicke a nie kazdy tomu rozumie a byval som proti takemu, ked uz sme na slovensku/om fore :D

ale tak, v extremoch to rad pouzivam :D

lost

40 vs 60 este pochopim, tam je to trochu ine.

ale 30 vs 50 dost nie..

ale to sa neda aplikovat na 20 vs 40

alebo 18 vs 38

, lebo zakonite, potom by islo aj 16 vs 36

a 10 vs 20 ? 10 vs 30 ?

18 este nezmanema, ze do nej (alebo neho) vstupila svatoziara dospelosti.

nie zo srandy je v las vegas legalny vek 21.. a to je las vegas !!!