Ak si podrezem zily a prezijem...

anonym66

Kto chce naozaj spáchať samovraždu tak to urobi bez toho aby vypisoval alebo vypraval somariny.Nič take neskušaj ale chod okamžite k psychiatrovi

zbyndo

Ahoj,uplne Ta chapem,aj Tvoje pocity,aj Tvoje myslienky so vsetkym skoncovat,mam to iste,a je nas tisice,kamarad mi povedal,ze ak by somsi nieco urobil,kazdy den sa mi pride vy..cikat na hrob.Cize nenavist,za to sebectvo...ludia radia,bojuj,ale ako?Myslim ze treba vydrzat aj tie najhorsie stavy,a cakat,ze cas aspon nieco poriesi

Jane_3sto18

Podľa mňa je rezanie žíl veľmi nepríjemný spôsob samovraždy, ale priznávam, v slabých chvíľkach som sa tiež musela držať, nech to neurobím sama...
Neobracaj sa k rodine chrbtom, nesnaž sa ich opustiť, viem veľmi dobre, aké to je vyrastať bez matky, len s cudzou ženou doma. Manžel ti určite pomôže, keď sa mu zdôveríš, keď mu povieš, že ti je zle (nemusíš mu hovoriť zas úplne všetko, ale nejaká dôvera by medzi vami mala určite byť).

Sejla

no od poškodenia šliach a svalov cez úplné znecitlivenie ruky až po smrť ti nič vážne nehrozí. "postihnutie", ktoré máš už teraz je oveľa nepríjemnejšie, ako to, ktoré by si mohla mať v prípade prežitia. Nechcem ťa súdiť, neviem nič o tvojom živote, ale ak vravíš, že žiješ pre manžela a deti a zároveň, že chceš umrieť, tak si trochu protirečíš. Na psychiatriu môžeš ísť aj bez podrezania žíl a aspoň ti potom neostanú škaredé jazvy, za ktoré sa budeš hambiť celý život.

Blondula

pre deti uplne najhorsia vec co moze byt,ak najde svojho rodica mrtveho a este k tomu v kaluzi krvi !!! ludi chorych na "hlavu" by som zavrela na psychiatriu a uz nepustila von !!!

Ailise

Či zostaneš po podrezaní žíl nejako postihnutá? Ak by sa to pýtalo 5 ročné dieťa, tak by som tú otázku možno pochopila, ale inak nie.

kto asi ja

eldonelka@ ty si tá, čo tu píšeš tému o tom, akoidešnapsychitriu???
neuropsychiatrickými problémami??!