Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MVDR. Michal Babinský - veterina v Leviciach (skúsenosti)

Bulinka

p. Babinskeho mozem len odporucat. Velky odbornik s vybornym pristupom k zvieratam. Nasho psika zachranil v poslednej chvili, mal torziu zaludku a napriek nepriaznivim prognozam operacia dopadla dobre a teraz mame pooperacne zotavovanie. Hocikedy mu zavolam ochotny vysvetlit co a ako.

Egoško

Ahojte, v utorok nám má dr.Babinský operovať nášho psíka na močové kamene a zároveň mu má urobiť aj kastráciu, pretože má opakované problémy s prostatou..Máte niekto skúsenosti s takouto operáciou svojho psíka? Dosť sa o neho bojíme :(

Sophia

Zdravim,chcem z celeho srdca podakovat pani doktorke Jarke Kiselovej,ktora sluzila v sobotu 22.6.2013,za srdecne rady,ktore my poskytla cez telefon,nakolko zijem v zahranici a moja sucka je chora a tunajsi lekary,su velmi slaby odbornici.Z celeho srdca DAKUJEME!

gaaabci

Konkrétne MVDR. Babinský je geniálny veterinár, pracuje tam však viac veterinárov. Je vidieť,že miluje zvieratá je je vysoko kvalifikovaný...Musím ho len chváliť, nášho jazvečíka dostal z dvoch vyskočených platničiek, má plno vybavenú ambulanciu.. odporúčam

kto asi ja

Už je v poriadku a lieta tu ako blázon!!! Operácia dopadla výborne, lepšie už snáď ani nemohla. Sú to veľmi dobrí odborníci! Ďakujem Vám všetkým za podporu...:-)

winki

ktosija......podľa mňa nemusíš mať strach. To je dobrá veterina. Pán Babinský na mňa vždy pôsobil skvelým dojmov. Liečil mi dokonca aj škrečka načo by sa iní vykašlali. Zháňal aj miesto kde by bolo možné ho operovať s čo najmenším rizikom, za čo ho veľmi obdivujem.
Teraz tam chodím so zajkom a stále maximálna spokojnosť. Zvieratko popozerajú, popočúvajú, pochvália, sú milí a slušní.

Deria

ktoasija, pekne od teba, ze si sa macicky ujala. a kde si ju nechala, u toho babinskeho, ci ako? drzim palce, aby op dobre dopadla, daj vediet!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MVDR. Michal Babinský - veterina v Leviciach (skúsenosti) - Fórum - ZDRAVIE.sk