Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vztah s Arabom

dpk1

princess: ak je to cistokrvny arab, tak casom cakaj iba to najhorsse: zakazy, obmedzovanie a v pripade neposlusnosti preventivne bitky. automaticky rataj s tym ze casom budes na sex pre neho jednou z mnohych. a mozes si byt takmer ista, ze moslimom je, minimalne to ma v "krvy".

uKDSFKDSJFLK

ahoj, necitaj tu tie hluposti co ti tu pisu vsetci, chodim s arabom 4 roky a je to ten najlepsi chlap, akeho mozemmat, myslim ze ak si najdes blbca moze to byt slovak, cech, madar ale aj arab , vsade sa najdu blbci. je pozorny a citiim ze ma ma rad, verim mu, a to je dolezite.

Cukkor

brr, precital som ten clanok, su to magori. ked idem do rakuska a vidim ich tam v kazdom obchode, rozmnozuju sa jak kobylky, uz obsadili celu europu. je to fanaticka rasa, dufam ze nas neobsadia jak vychod cigani.

ari

kamoska chodila s arabom, no nechala ho. Nedal jej i tak pokoj, denne niekolko telefonatov (z roznych cisel),nenenchal sa odradit, ked mu stale skladala, ked ho posielala do teplych krajin, cakal ju pred skolou, (este dobre, ze nevedel, kde byva. cakal by ju isto i tak), bombardoval ju spravami na FB. Dost psycho.

Silver ff

Ds11, precitala som ten clanok a mi prislo skoro do placu. Je to ubohe, ako kazdy moslimsky primitiv si moze vybijat svoju uchylnost na bezbrannych zenach, detoch ci dokonca kojencoch. Vacsina z nich si utyra svoje zeny a deti k smrti. Jeden hnus plny egoizmu, hluposti a komplexov..

ds11

Prečítaj si to celé, nie je to radostné čítanie :(, možno sa zamyslíš. Arab, ktorý nie je moslim hádam ani neexistuje :)

blogovisko.sk

klavesnica

necitala som tu tie prispevky tak netusim co ti tu kto napisal ale ak si este nevidela film "bez dcery neodidem", tak si ho urcite pozri. aj ten arab bol v usa, zdal sa pokrokovy a ziadny moslimsky fanatik. a ako to nakoniec vsetko dopadlo...:D

Princesse

Neviem ako to ze sa chce dat na moju vieru ma takmer presvedcilo , ale vidim ze nemam inu moznost a som fakt smutna... Ja som neriesila z akej je kultury fakt sa mi pacil povahovo ..

fialka100

vidis princess, 95% ta odhovara,teda o com tu je rec.
Dokonca ma arabske meno,a co je horsie este aj otca ma z Maroca. Keby mal matku arabku a otca spaniela,to by bolo o nieco lepsie.
Vypytovanie nepomoze,povie co chce.Ked vtacka lapaju ......
Zit len tak bez sobasa a pripadne mat deti? Co sa tym vyriesi?
Kedysi prebehlov spravach, ze nejaka Slovenka sa vydala za Spaniela,mali decko,potom sa rozviedli a decko nedostala na Slovensko, pretoze zilo dlhsi cas v Spanielsku.
Ja neviem,kde uz tato diskusia moze dojst, bolo povedane vsetko.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vztah s Arabom - Fórum - ZDRAVIE.sk