Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Nestaci mi

Príspevok v téme: Nestaci mi
nicolet1

som mlada,mozno preto,ale netaci mi,ked ma priatel pri predohre alebo len takom hrani ako je palcovacka uspokojuje rukou a vzdy len na muslucku sa zameriava...mam strasne citlive bradavky a citila by som sa jednoznacne nadrznejsie keby sa hraval aj s nimi.Raz sme sa pri tom bavili a asi 2x po tej debate to robil a nejako zabudol...potom ked skoncime citim sa ,,nastvane,, ....prsia mam pekne,pevne..strasne ma vzrusuje ked sa s nimi hraje...ale pre neho ako keby existovala len moja jaskyna....prijala by som keby druhu ruku nemal na mojom kolene ale na cicine :(

mozno aj tym ze som mlada....casom ma to ominie,len ma mrzi a mam pocit, ze moje prsia mu nic nerobia,nevzrusuju ho......:(

jahodka123

jednoducho mu to povedz znovu a ked ti to je blbé mu to furt opakovať, tak mu proste zober ruku a polož si ju tam, kam potrebuješ. pokiaľ nie je uplne primitívny, tak mu to dopne...

allenkaaaaaa

ver, ze v stave kedy sa blizim k vrcholu mi je jedno, kolko raz za cely nas vztah som ho niekam nasmerovala....Prosto si vzdy vypytam to, co chcem. Lenze u nas je to uz o tom, ze sa dokonale pozname, takze nie vzdy ho musim poprosit, aby kdesi pritlacil, aby sa na nieco viac sustredil...Nevidim nic zle na tom, ak vzdy viem co chcem a viem si to vypytat. Takze rob ako myslis, ja netrpim neuspokojenim :D

nicolet1

:)

tak budem ako cvok stale dookola...uz asi 3x sa tak stalo....myslis ze som mu tam hlavu alebo ruku nenasmerovala?ale ano.... neverim,ze by si vzdy drahemu dookola to iste opakovala,asi by si sa uspokojila alebo zmierila ze len tam dole sa vyziva...

allenkaaaaa

ty si asi tak "mlada", ze nevies ani pusu otvorit......Neviem ci pre teba je sex citanim myslienok, ale ja keby som chcela, aby sa mi drahy pohral viac s prsiami, tak mu to v tej sekunde posepnem do ucha, popripade mu tam nasmerujem ruku,.....Co je na tom zlozite? Ty si radsej ticho a vysielas k nemu telepaticke signaly cez tretiu dimezniu, aby sa ta dotkol tam kde chces? Probuh......byt chlapom, nechcem ta za zensku

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nestaci mi - Fórum - ZDRAVIE.sk