Môže fungovať vzťah, ak to neklape v sexe ?

Príspevok v téme: Môže fungovať vzťah, ak to neklape v sexe ?
Tinullla

zaujíma ma Váš názor.

Vzťah je 8-ročný. Všetko je vo vzťahu dokonalé, výnimkou je len sex. Jeden by chcel viac, druhý to (nechce, nepotrebuje, alebo ho nebaví ?) ... ak k tomu predsa len dôjde, žiadne bozky, dotyky, len odzadu a na rýchlo... Pre mňa, ako ženu frustrujúce, ponižujúce!

Partnerov názor je na otázku strohý - áno môže fungovať (vraj kvôli sexu sa on rozchádzať nebude nikdy, ak mu žena vyhovuje po vš. ostatných stránkach). Moja obava tu je stále, a nielen tá, ale i pocit menejcennosti, frustrácie, neukojenej túžby byť milovaná, bozkávaná a pod. Túžim po mužskom (partnerovom) objatí, po pocite, že sa mu páčim, resp. že po mne túži... chýba mi to (vie o tom), napriek tomu sa cítim stále len ako jeho "sestra"... :-/

Miro1028

Ahoj nechcem ta nijak urazit ani ponizit (boze chran) ale si si ista ze ak by sa tento problem vyriesil , nenasla by si casom iny ? Skus popremyslat a zalovit v pamati ci si niekedy v minulosti nemala niaku nevhodnu poznamku k jeho vykonnosti alebo si ho neporovnala s ex. Dalej to moze mat kludne z toho ze uz si v sexe s tebou neveri, pripada si slaby, malo muzny lebo mu neustale rozpravas ze by mal castejsie (naco on nema chut a nie jeho vinou pretoze on svoje libido neovplyvni a uz vobec nie ak ma nejake komplexy ) a potom si mysli ze nie je pre teba dost dobry lebo ta nevie uspokojit tak casto ako by si to ocakavala. 90 % pripadov erektilnej disfunkcie je psychickeho charakteru zvysnych 10 sposobenych nejakym fyziologickym ochorenim viem ze to stymto nema podla teba nic spolocne lenze vacsinou k tomuto problemu dochadza po 1. Neuspechu pretoze muz strati sebavedomie a je v strese ci sa to nezopakuje co sposobuje este vacsie problemy a si v zacarovanom kruhu z ktoreho sa dostanes pri troche stastia kombinaciou uzivanim nejakych psychofarmak a sedeniami u psychologa alebo sexuologa. Cize moze mat nejaky psychicky blok o oktorom sa ti hanbi povedat a dusi to v sebe. Samozrejme ty ako typicka zena si myslis ze uz ho nepritahujes ze uz ta nemiluje ze niesi prenho vzrusujuca atd. A urazas sa nasledne nanho tlacis cim len prikladas do ohna. Ak chces nieco zmenit treba zajst co najskor za sexuologom alebo psychiatrom a to bez srandy. Nie ziadnym psychologom ten vam hovno pomoze toto je vazna situacia aj ked to tak nevyzera

Lucka1112

ahoj, ja som niečo take tiež zažila... bola som s nim 7 rokov ale po sexe ani chyru ani slychu... len oral, nič viac prisaham...
az raz som stretla niekoho pre ktoreho som doteraz zenou!! citim sa krasne po všetkych strankach, sebavedoma, pretoze mi dodava taku energiu ze az... takze som ten vztah ukoncila aj ked to bolo strasne tazke... pretoze bol ku mne velmi dobry... ale to nestači... tiez ma nebavilo zit so svojim „bratom“

Teraz som šťastná!

lienocka2808

Vzťah bez sexu môže dokonale fungovať iba v jednom prípade, a to, že obidvaja partneri ho nepotrebujú. Takže asi som povedala všetko. Keď tebe chýba a on nechce a urobila si pre to všetko tak je na čase hľadať si niekoho iného..

piktogram

poviem ti to iba raz a na rovinu. ale so svojim zivotom si rob, co chces.

ty zijes so svojim kamaratom, nie partnerom. je na tebe, ci ti takyto stav bude este tak ca. 50rokov (ak sa dozijete) vyhovovat.

moj nazor: taketo nieco je pochopitelne, ak ma partner zdravotny, ci psychicky problem, s takymto negativnym dopadom. v 26tich si este prilis mlada na zivot v ne/dobrovolnom celibate. toho bude neskor este dost.

p.s.: nerob si iluzie, ze ked si date "pauzu", ze sa to zmeni. mozno na chvilu, no natrvalo nie.
p.s.2: rozhovor nepomoze, sekni to. lepsi rychly a cisty rez ako dlhodoba agonia (v kt. uz vlastne si). ale to je moj nazor.

lleilla

miláčik -nie, mám migrénu, som unavený...poznám poznám - priateľovou jedinou chybou bola táto veta používaná s veľmi vysokou frekvenciou 3 roky...už je bývalý

Tinullla

lenze ked som sa ho pytala, kde je chyba, problem vo mne, ze to nechce so mnou mat, tak sa jasne nevyjadril...len zamrmlal poriadnu blbost, ktorej neverim... v tejto veci mal vzdy vyhovorky, ktore sa vzdy menili... raz sa vyhovaral na to, ze to nechce mat so mnou casto aby sme si nezvykli a potom ked (bola skola a boli sme od seba), tak aby nam to moc nechybalo - BLBOST. potom sa zas vyhovaral na ten problem ze sa rychlo urobil (kedysi), a ze mu to bolo neprijemne tak si to radsej robil sam v sprche, nez aby sa strapnil predomnou - tiez blbost (mne to nikdy extremne nevadilo, ze to bolo rychle), ...teraz najnovsie sa vyhovaral, ze asi je to preto ze ked sme sa mali stretnut /cca raz,dva krat za mesiac (to este pocas skoly) tak doma u mna vzdy niekto bol a ked on chcel sex, tak to proste neslo,.. ze ho to nejak odradilo... no neviem mne to pridu len ako vyhovorky jasne.

Simonella

paneboze.. tak toto by som mu netolerovala :D to co je.. on j asi chory.. ved to nie je poriadny chlap..Musite dat vazny rozhovor.. no nemam slov.. nechapem..Potom daj vediet ako to skoncilo.. Ci ti povedal nakoniec aky ma problem..
Inac (citala som vsetky prispevky) aj podla mna je teply alebo co..