Môže fungovať vzťah, ak to neklape v sexe ?

Príspevok v téme: Môže fungovať vzťah, ak to neklape v sexe ?
Tinullla

zaujíma ma Váš názor.

Vzťah je 8-ročný. Všetko je vo vzťahu dokonalé, výnimkou je len sex. Jeden by chcel viac, druhý to (nechce, nepotrebuje, alebo ho nebaví ?) ... ak k tomu predsa len dôjde, žiadne bozky, dotyky, len odzadu a na rýchlo... Pre mňa, ako ženu frustrujúce, ponižujúce!

Partnerov názor je na otázku strohý - áno môže fungovať (vraj kvôli sexu sa on rozchádzať nebude nikdy, ak mu žena vyhovuje po vš. ostatných stránkach). Moja obava tu je stále, a nielen tá, ale i pocit menejcennosti, frustrácie, neukojenej túžby byť milovaná, bozkávaná a pod. Túžim po mužskom (partnerovom) objatí, po pocite, že sa mu páčim, resp. že po mne túži... chýba mi to (vie o tom), napriek tomu sa cítim stále len ako jeho "sestra"... :-/

Tinullla

whee-ee:

nebolo to také od začiatku, no začiatok zase sprevádzali iné problémy (jeho problém s rýchlym "koncom") ... toto som zase neriešila, vedela som, že časom ho to prejde...treba len prax... Každopádne, aj keď vedel (lebo som mu hovorila, čo mi robí dobre, ukazovala, usmerňovala), aj tak sa vždy na to vykašľal... teda ak aj bol skôr hotový, ja som bola "nedokončená"... vždy ale platilo, že sex bol len zriedka, doslova. keď sme boli spolu, že sme mali príležitosť, vôbec to nevyužíval...
a teraz je to také, že už to skončilo počas milovania aj s bozkami, dotykmi... proste ide to dole vodou... na tú tému sme za posledné 2 mesiace rozprávali 2x, poriadne... no nepomohlo... vždy mu pripomínam, že je jedno či vydrží dlho/krátko, či to robí dobre/zle... len to potrebujem častejšie a so všetkým čo k tomu patrí (objatia..dotyky.. bozky...)...bohužiaľ,nekoná sa vôbec :(

milli11

Ale uz sa budem vyjadrovat len k teme. Nie, nemusi byt gay, mozno ho dokaze vzrusit len tvrdy sex bez emocii a neznych dotykov.

whee_ee

Nečítala som celú diskusiu, ale bolo to také od začiatku? Ak nie, asi ho to už nebaví, treba zistiť príčinu, či je to stereotypom alebo stresom atď ... A skúsiť s tým niečo urobiť ... Komunikácia je dôležitá, a už ste sa o tom rozprávali, len asi treba viac do hĺbky tento problém rozobrať :) Ak to bolo také od začiatku, pochybujem, že sa to zmení, ak nie, nejaká nádej je ... Avšak ja by som v takomto vzťahu nevydržala ... S priateľom máme sex. život uspokojivý, tiež sú občas obdobia, že sa jednému z nás nechce, či už je to kvôli únave z práce alebo kvôli psychicky náročným životným situáciám, ale bozky a dotyky v našom vzťahu nechýbali nikdy ...

whee_ee

Nečítala som celú diskusiu, ale bolo to také od začiatku? Ak nie, asi ho to už nebaví, treba zistiť príčinu, či je to stereotypom alebo stresom atď ... A skúsiť s tým niečo urobiť ... Komunikácia je dôležitá, a už ste sa o tom rozprávali, len asi treba viac do hĺbky tento problém rozobrať :) Ak to bolo také od začiatku, pochybujem, že sa to zmení, ak nie, nejaká nádej je ... Avšak ja by som v takomto vzťahu nevydržala ... S priateľom máme sex. život uspokojivý, tiež sú občas obdobia, že sa jednému z nás nechce, či už je to kvôli únave z práce alebo kvôli psychicky náročným životným situáciám, ale bozky a dotyky v našom vzťahu nechýbali nikdy ...

mimi.

Nečítala som všetky príspevky, takže neviem či ti to už niekto neporadil, ale čo keby si pripravila romanticku večeru, hudba, víno a tak a potom zhod šaty - daj si záležať aby si mala sexy spodné prádlo a požiadaj ho nech ti spraví masáž... potom ho skús hladiť a chyť jeho ruku a proste mu ukáž ako sa ťa má dotýkať a čo ti je príjemné a potom by to malo isť same od seba - ak toto nezaberie tak potom neviem...