Môže fungovať vzťah, ak to neklape v sexe ?

Príspevok v téme: Môže fungovať vzťah, ak to neklape v sexe ?
Tinullla

zaujíma ma Váš názor.

Vzťah je 8-ročný. Všetko je vo vzťahu dokonalé, výnimkou je len sex. Jeden by chcel viac, druhý to (nechce, nepotrebuje, alebo ho nebaví ?) ... ak k tomu predsa len dôjde, žiadne bozky, dotyky, len odzadu a na rýchlo... Pre mňa, ako ženu frustrujúce, ponižujúce!

Partnerov názor je na otázku strohý - áno môže fungovať (vraj kvôli sexu sa on rozchádzať nebude nikdy, ak mu žena vyhovuje po vš. ostatných stránkach). Moja obava tu je stále, a nielen tá, ale i pocit menejcennosti, frustrácie, neukojenej túžby byť milovaná, bozkávaná a pod. Túžim po mužskom (partnerovom) objatí, po pocite, že sa mu páčim, resp. že po mne túži... chýba mi to (vie o tom), napriek tomu sa cítim stále len ako jeho "sestra"... :-/

Sejla

Milly keďže si sa ma na názor nepýtala, tak si ho nechám pre seba. Navyše, v takejto atosfére by to iba vyústilo do viacero nedorozumení.

bingham

Milly

heeej, ja mam vztah len o sexe ???? to su mi teda nove veci, fakt mas dobry usudok :D

Nuz, musis sa zmierit s tym, ze aj ked pol roka niekomu nedas, tak to moze byt Klamar, suknickar atd - Presne ako sa to stalo tebe :)

a co ty vies, mozno keby si sa s niekym vyspala(co je uplne normalne - len tak mimochodom, ved sme dospeli ludia ze)...tak by ti ten vztah vydrzal a nemusela by si takto nariekat, ze ta odrbal :)

milli11

bingham, keby som bola ako ta tvoja, mozno uz mam davno vztah. Sice len vztah o sexe, ale bol by. Len vies, nejak ma nelaka sa vyspat s muzom hned po tyzdni alebo 2 tyzdnoch. To uz budem radsej sama. :P Ty sice mas vztah, ale kde beries istotu, ze ta nepodvadza? Ked dala rychlo tebe, moze dat rychlo aj inemu.

milli11

A vylucuje sa to navzajom? To, ze nechcem sex hned, neznamena, ze nedokazem o nom hovorit. Aha, zabudla som, ze hovorit o sexe je neslusne, ale robit ho na zavolanie, uz nie, no co, som neslusna. :DDD

Sejla

milli11 do môjho sexuálneho života ťa nič:) Ale keď niekto tvrdí, aká je sex pre neho intímna vec a musí človeku úplne dôverovať a spoznávať ho niekoľko mesiacov a zrazu čítam toto, tak prepáč, nevychádzam z úžasu...A smejem sa preto, ako ti to už pred tým bingham úplne identicky zrežíroval:D

milli11

A co ako? Aspon ze som to zistila. Kolki maju manzelstva a potom zistia, ze ich muz je gay, hoci s nim maju aj deti:

Jasne, bingham berie taku, co rychlo da a sejla si s tym tiez asi tazku hlavu nerobi. Alebo je este neskusena panna? :P

A preco hovorim o tom, co som zazila? Ja varujem ludi, aby zutekali pred takymi partermi, lebo si nic neuziju. :P