Môže fungovať vzťah, ak to neklape v sexe ?

Príspevok v téme: Môže fungovať vzťah, ak to neklape v sexe ?
Tinullla

zaujíma ma Váš názor.

Vzťah je 8-ročný. Všetko je vo vzťahu dokonalé, výnimkou je len sex. Jeden by chcel viac, druhý to (nechce, nepotrebuje, alebo ho nebaví ?) ... ak k tomu predsa len dôjde, žiadne bozky, dotyky, len odzadu a na rýchlo... Pre mňa, ako ženu frustrujúce, ponižujúce!

Partnerov názor je na otázku strohý - áno môže fungovať (vraj kvôli sexu sa on rozchádzať nebude nikdy, ak mu žena vyhovuje po vš. ostatných stránkach). Moja obava tu je stále, a nielen tá, ale i pocit menejcennosti, frustrácie, neukojenej túžby byť milovaná, bozkávaná a pod. Túžim po mužskom (partnerovom) objatí, po pocite, že sa mu páčim, resp. že po mne túži... chýba mi to (vie o tom), napriek tomu sa cítim stále len ako jeho "sestra"... :-/

milli11

Ja som sa s posledynm rozisla preto, ze to neklapalo v sexe. Ja som chcela niekolkohodinovu predohru a parminutovy akt.

On chcel parminutovu predohru a niekolkohodinovy akt. :DDD Mozno by to slo, keby jeho najoblubenejsia poloha nebola na konicka. Vsetko som si "odmakala ja", on sa ani nepohol, ani raz nevzdychol, nic nepovedal, len sem-tam nejaka pusa alebo pohladenie. Len som sa ho furt pytala, paci sa ti to? Total nuda, to sa clovek ani nedokazal urobit. To mozno vibrator ma viac emocii. :DDD Vlastne ani on sa neurobil. :DDD

Ale neviem, co cakal, ze vyskocim na neho, urobim hop-hop a bude orgazmus ako lusk? :DDD Ale sranda je, ze on mal predo mnou 3 sexualne partnerky, ja len jedneho a pritom som vedela viac erotickych trikov ako on. :P ;)

anjelik *

No Arman a to odkedy je duchovno merateľné so sexualitou?? To mi je teda novinka. :o))) Potom by platilo, že čím vyššia duchovná bytosť, tým menší záujem o sex?? A že čím menej sa miluješ, tým si duchovne vyspelejší? To by nám potom ale inak spoločnosť vyzerala. :o))
Tento vzťah by bol ale udržateľný k obojstrannej spokojnosti, keby OBAJA nemali záujem o sex..a to podľa toho, čo píše zakladateľka, neplatí.

emanuela

necitala som ostatne prispevky, ale mne z toho vychadza len jedno: je gay a vyhovuje mu byvat so zenou, lebo ma servis plus ho nikto nepodozrieva z homosexuality. mozno kvoli rodine, kvoli znamym... dovodov moze byt vela. sex odzadu a bez dotykov a bozkov - hm, to nie je v poriadku.

soffa

"mozno ze chce vyskusat sex s inymi zenami???naco?aby sa utvrdil ze ani "oni" ho nepritahuju???nie je on nahodou homosexual??nie neber to v zlom,ale vyzera to tak.muz nemusi mat "tie ich jemne pohyby",moznam muzou co su gey a vyzeraju ako normalny chlapi;-(((

Leela333

Presne, ak sa mu niečo nepáči, mali by ste sa o tom rozprávať čo mu vadí v sexe s tebou a podobne. Ale on to radšej nechá tak a nerieši to a nechá ťa cítiť sa mizerne a neschopne. Toto je podľa teba milujúci partner?