Môže fungovať vzťah, ak to neklape v sexe ?

Príspevok v téme: Môže fungovať vzťah, ak to neklape v sexe ?
Tinullla

zaujíma ma Váš názor.

Vzťah je 8-ročný. Všetko je vo vzťahu dokonalé, výnimkou je len sex. Jeden by chcel viac, druhý to (nechce, nepotrebuje, alebo ho nebaví ?) ... ak k tomu predsa len dôjde, žiadne bozky, dotyky, len odzadu a na rýchlo... Pre mňa, ako ženu frustrujúce, ponižujúce!

Partnerov názor je na otázku strohý - áno môže fungovať (vraj kvôli sexu sa on rozchádzať nebude nikdy, ak mu žena vyhovuje po vš. ostatných stránkach). Moja obava tu je stále, a nielen tá, ale i pocit menejcennosti, frustrácie, neukojenej túžby byť milovaná, bozkávaná a pod. Túžim po mužskom (partnerovom) objatí, po pocite, že sa mu páčim, resp. že po mne túži... chýba mi to (vie o tom), napriek tomu sa cítim stále len ako jeho "sestra"... :-/

Tinullla

no veď cítim, že mu nevyhovujem ... len mi to nechce potvrdiť. :( a pritom sa snažím, ako sa len dá... no nemá to efekt. :( hrozne neschopná sa cítim, hrozne..

Leela333

No super, už myslí na sex s inými (ak nejakú už nemal). Z tohto jeho výroku by som povedala, že mu v sexe nevyhovuješ, ale si atraktívnejšia ako tie pribratejšie, tak chce skúsiť inú chudú, či to bude lepšie ako s tebou.

Leela333

Myslím, že si si sama odpovedala. Chceš mať vzťah..., nechceš stále dokola riešiť či niekoho má, prečo s tebou nechce spať, či si preňho ešte atraktívna atď.

Sú aj iní muži. Nikdy sa neboj, že by si iného takého dobrého ako on nenašla.

Ten vzťah ti len uberá na sile, od nedostatku sexu až po myšlienky, či nemá inú. Nie je to jednoduché riešenie ukončiť to, práveže je to to najťažšie, keď toho druhého ľúbiš, ale keď ti ten vzťah po všetkých stránkach nevyhovuje a trápiš sa v ňom, nemá zmysel to predlžovať.

Tinullla

no ešte ma napadlo, hovoril, že... by možno chcel skúsiť sex aj s inými ženami, resp. že keď nejakú ženu mal, vždy to boli veľryby... a že túži teraz ešte skúsiť nejakú ako ja (s takou postavou akú mám ja, chudou)... tak toto ešte dal von pri rozhovore.

Tinullla

Leela333

nehovorím, že sex je najdôležitejší vo vzťahu. je ale dôležitý rovnako ako dôvera, pochopenie, spoločné záujmy, lebo to utužuje vzťah. Chcem ma vzťah, ktorý bude takmer ukážkový, kde sa vytvorí dobre prostredie pre rodinu, nielen to materiálne, ale i emocionálne. Dávam mu pocítiť, že je pre mňa dôležitý ako priateľ, že po ňom túžim ako po mužovi,a že raz bude skvelý ako otec. Nechcem riešiť neustále myšlienky, prečo to a to nefunguje, kde je chyba, čo robím zle...či tu nie je niekto tretí, mňa to ničí. Nestačí mi, keď mi povie, že mu vyhovujem len ako priateľka,... chcem mu vyhovovať po všetkých stránkach. Dať mu to, čo každý človek potrebuje. Aj som sa ho pýtala, či netúži po tom, aby mal pri sebe ženu, ktorá bude nielen dobrá priateľka, ale aj milenka a matka detí ... no bol ticho :( niečo tuším, že nie je v poriadku,... no nemôžem to nechať plávať, alebo vyriešiť až moc jednoducho, že ukončím vzťah... :(

flegma

ja som tiez toho nazoru, ze ked ta vztah nenaplna, nie si v nom stastna, treba ho ukoncit... a nie plakat v noci do vankusa
a sama si pisala, ze iny muz ti ponukal, co si chcela, mozno to nebude prave ten, mozno nejaky dalsi...

Leela333

Fajn, a pre teba sex vo vzťahu dôležitý je?
Lebo očividne áno. Chápeš, ak sa partneri v takejto veci nezhodnú aký to má význam byť spolu vo vzťahu? Nehovorím, že vzťah je len o sexe, pre niektorých má väčší význam (ty), pre niektorých nie je až taký potrebný (on). Za tých 8 rokov sa, ako vidíš, nič nezmenilo a ty sa len trápiš. Opakujem, chceš sa takto trápiť celý život?