No asi nepatrim do tohto sveta...

Príspevok v téme: No asi nepatrim do tohto sveta...
unknownmembe

ked sa snazim najst si normalny vztah a nie len dievca na sex...od vela ludi pocuvam ze maju hentaku a taku je??cku...ale mna to nikdy nelakalo mat sex bez lasky hoci som este dievca nemal a to uz mam 21....to je fakt take divne chciet mat sex s osobou ktoru budem milovat? sex som uz mohol mat ale som nekcel bo ako som uz spominal chybali my tam city :/....nepisem to sem kvoli masirovaniu vlastneho ega ale aj tak si rad precitam nazory...

milli11

Jasne, Bingham, Ovecka, najlepsie si je najst taku, co vam co najskor roztiahne nohy, ze? Naco sa snazit, dvorit, postupne zvadzat?

miauu

unknownmembe: poznam vela bab a aj kamaratky su take ze nohy spolu neudrzia ani ked su zadane...ubohe co
ale vzdy sa najdu aj uplne odlisne charaktery, ja to napr tiez neviem bez lasky a uz som mala velmi vela moznosti mozno aj lepsich nez bol vtedy moj partner ale ked jednoducho milujes.. :)

milli11

unknow, ak si ty nenormalny, potom aj ja. :))) Tiez sa casto citim, akoby som sa narodila do nespravneho sveta. Ved mi aj mnohi hovoria, "ty si velmi (povahovo) dobra do tohto zleho sveta, musi to byt tazke pre teba tu zit."

m,mlk

unknownmembe,
naozaj si myslíš, že nepatríš do tohto sveta? že si s takým názorom sám? omyl. takých ako ty je veľmi veľa. veľmi veľa ľudí hľadá ozajstný vzťah. veľmi veľa ho aj nájde.
tvoj problém spočíva v tvojom nízkom sebavedomí, ako tu už bolo spomenuté..

0vecka

toto je klasicke videnie sveta: vsetci su zli len ja som dobry... a to ze chce niekto sex len z lasky je normalne ale po 2 3 partnerkach to uz pojde aj bez nej...

Dadula56

Tak sa prestan riadit tym, co vsemozne od vselikoho pocuvas a zi si podla seba. Mam skor pocit, ze tvoj problem je uplne inde. Keby si bol vnutorne stotozneny s tym, co pises, ze chces vztah a nie "len ***acku" , tak to sem nemusis napisat. Myslim, ze Sejla to vystihla.

Sejla

ak máš nízku mienku o sebe tak čo vlastne chceš? Láska je vyšší cit, ktorého je schopný len človek, ktorý má dostatok sebaúcty. Ale ty asi očakávaš, že stretneš ženu, ktorá ťa bude presviedčať o tvojej vlastnej hodnote, poviem ti, dospelé ženy chcú najskôr chlapa a až potom dieťa, nie naopak.

unknownmembe

pre xxy = tak chodim von a mam aj kamaratky..nemam problem spoznat nove dievcata...len aj to je dovod ze mam nizku mienku o sebe...

xxy

no zalezi na akych miestach to dievca hladas a ci ho vobec hladas. je vela zien co nevedia udrzat kolena pohromade, ale i vela chlapov co nevedia udrzat vtaka v gatiach, celkovo tak pol na pol. ale to neznamena, ze slusni ludia vymreli.

bingham

a co chces vlastne vediet ???...to ze ty si nevies zatrtkat bez lasky a ostatny to dokazu je uplne normalne...je vas vela takych "neschopnych" - nic vynimocne, takze neboj sa patris do tohto sveta :)