Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strašná slabosť a únava

Príspevok v téme: Strašná slabosť a únava
unava1800

Uz dlhsi cas pocitujem velku unavu a slabost. Staci, ze prejdem na bicykli ja neviem aj 1 km a som okamzite zadychani, aj ked idem uplne slimacim tempom. Najviac je to pocitovat aj pri uplne malej aktivite, prejdem sa niekam do mesta a spat a okamzite ma to unavi tak, ze si musim ist lahnut a pospat. Nepijem a ani nefajcim, na bicykel chodim pravidelne, takze nie som nejaki domased. Nie vzdy je to az takto zle, ale stava sa to casto. Bohuzial mam zleho obvodneho, ktori ma absolutne nepocuva, uvazujem o zmene. Neviete, co by mohlo sposobovat takuto unavu?? Mozno by boli vhodne nejake krvne testy, fakt neviem co moze sposobovat takuto vyraznu unavu. V minulosti som sa liecil len na bezne veci, mononukleoza a helicobacter.

Magy

suhlas s luciano, pokial sa stravujes normalne, dostatocne a zdravo, problem bude inde. treba vyhladat ineho lekara.

luciano

Nechcem strašiť, ale môže ísť aj o niečo vážnejšie. Veľkou únavou sa prejavuje napríklad ochorenie pečene, štítnej žľazy, či srdca. Môže sa však jednať aj o psychosomatickú poruchu. Ak tvoj doktor bagatelizuje tvoj problém, treba ísť za druhým.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strašná slabosť a únava - Fórum - ZDRAVIE.sk