Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Záhadné veci

Príspevok v téme: Záhadné veci
zvedavá_

Ahojte, zaujímalo by ma, či sa vám alebo niekomu z okolia stávajú zvláštne až neuveriteľné, nevysvetliteľné veci, či prežívate nejaké zvláštne stavy, vidíte paranormálne javy čo si neviete vysvetliť ako napr. (duchovia, predtuchy, telepatia atď.) proste hocičo čo vás až vystrašilo, keď ste to zažili a doteraz si to neviete vysvetliť.

Som zvedavá na vaše reakcie ;)

lulu22

tak ako ja verím, že niečo "medzi zemou a nebom" musí existovať..
minulý víkend som bola s kamarátmi na chate..a boli sme v izbe, kde som spala a na posteli sedel kamoš a kamoška..ja som si vyberala niečo z tašky. bolo už po polnoci. zrazu začalo hrať rádio..a ja som na nich skríkla, že čo to robia, že som sa zľakla..a oni pozerali na mňa, že oni nič nezapli,mysleli si, že ja. a tak som to vypla a samozrejme ovládač ležal pri veži. hmm..reku ok, kľud. lenže do pár minút začalo hrať znovu a to som myslela, že ma porazí!tak som to vytiahla z elektriky a rýchlo ako malé decko som utekala k nim si sadnúť :D a kamoška povedala, že ak sa to aj teraz zapne, ona z tej izby nevýjde preč. našťastie sa nič také nestalo, síce som celú noc tŕpla a predstavovala som si rôzne veci, ale tak ok : )

Leela333

Že vám niekto narozpráva, že budete mať skvelé nasledujúce dva dni (alebo hociktoré iné) a predtým si získal vašu dôveru a vy ich naozaj máte skvelé nie je o schopnostiach. Je to sila sugescie.

A tiež môžem o sebe tvrdiť, že som naštudovala veľa kníh, takže určite nie som šarlatán ani manipulátor. To však ešte neznamená, že nehovorím pravdu :D

Nebuďte takí dôverčiví.

*iskierka

duchdiabla, setri si energiu, mne sa beztak nedari :P
ak si si nevsimol k zahadnym veciam som sa ja nevyjadrovala, iba k tomu ako tu podaktori pisu z viacerych nickov a tvaria sa, ze su to rozne osoby, ale zrejme si to tiez ty, lebo trafena hus vzdy zagaga :)
btw. ja na veci medzi nebom a zemou verim :) ibaze nie choro

Duchdiabla

iskierka,sorento.

Ak neveríte na tieto veci,tak Vám to dokážem,dnes o 24hodine som vložil Vaše mená do čaše prekliatia a po skušobnu dobu budete blokovaný,nič sa Vám nebude dariť,bude Vám tuhnuť krv v žilách a Vaše oči budu cítiť uzkosť! Staň sa tak odbitím 12hodiny v tomto dni!!!

sorrento

zázraky sa dejú takmer každý deň, len ten o nich nechce vediet, kto im nevery.

Keď páter Pio, ktorý žil 20 storočí a žil som aj já, roby zázraky vsetci mu neuverili, tak ako Pánovi Jezisovi, keď skriesil Lazara, ktorý bol 4 dni mŕtvy a už zapáchal. Zvedaví Židia a bolo ich tam okolo 500 a stých uverili sotva 100 a tých 400 to nevidelo ? Kto nechce uveriť neuvery, ani keby človek prišiel z neba a hovoril by o nebi. Amen. (tak je)

*iskierka

kokos a az teraz som si poriadne precitala ten prispevok od Janky z Gbel :D (predtym len koniec a aj to zbezne) dievca, ty mas o koliesko menej..to s tym sexom si zabila :D neosomaruj tu ludi, lebo napriklad taka Vinea ti celkom uverila:)

*iskierka

len tak nahodou si otvorim tuto temu, hned precitam prispevok od "Anita zo Žil" 28.08.12 23:25 o konci sveta a zahadnom panovi, nasledne mi pada pohlad na novy prispevok od "Janky z Gbel". Uz len podobnost nickov napoveda, ze tu nieco nesedi. pisete uplne rovnakym stylom, tie iste chyby v ciarkach, slovo "pan" s velkym "P" naco je toto dobre...dufam, ze o tom 21 decembri si tiez okakavala... ze naco je toto dobre? potom si to niekto nahodou precita a je cely posr... esteze si sa prezradila :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Záhadné veci - Fórum - ZDRAVIE.sk