Záhadné veci

Príspevok v téme: Záhadné veci
zvedavá_

Ahojte, zaujímalo by ma, či sa vám alebo niekomu z okolia stávajú zvláštne až neuveriteľné, nevysvetliteľné veci, či prežívate nejaké zvláštne stavy, vidíte paranormálne javy čo si neviete vysvetliť ako napr. (duchovia, predtuchy, telepatia atď.) proste hocičo čo vás až vystrašilo, keď ste to zažili a doteraz si to neviete vysvetliť.

Som zvedavá na vaše reakcie ;)

Janka z Gbel

Včera som čítala toto forum a celu noc som nespala.
Mala som kontakt s týmto Pánom,aspoň si to myslím. Je to tak ako hovoríte,má príjemne správanie,moc silné oči a nepozerá sa priamo..povedal,že by som mohla mať problémy.Naše stretko bolo intimneho charakteru...on hľadal a ja tiež. Stretli sme sa len na káve a boli sme v aute a na deke.No bola som šokovaná,čo mi povedal hneď po stretku....že som si nemusela brať ochranku,totiž bola som s kamoškou,/že cíti nový pohlad/ktorá prišla sama a ja tiež.Po prvých kontaktoch na rukach...chytal ma tak zvlášte,chcel kontakty oboma rukami,hlavne končekmi prstov...a vedel dosť,že mám len jednu ladvinu,že som z košíc a byvam v Gbeloch,že mám veľa kovu v tele/že to iskri/..mam nejake klinky,viete dlho som nemala sex a chcela som to. On najskôr akosi nemohol/že má blok/,no potom sme to robili 6x a bolo to super...miluje orál a ja tiež,tak 69 poloha bola i 30minut.
Rozprávali sme o rôznych moc zaujmavých veciach a poviem Vám jedno,ten človek je horuci ako radiator,má nejaké schopnosti asi v telepatii,hypnoze/predviedol mi hlbokym pohladom akesi strnutie a ozaj až doma som zistila po 3hodinách,že mi povedal veci,ktoré nevie nikto a nemohol ich len tak zistiť. Povedal mi,že mám stresove zamestnanie a nespévam dobre,hlboko mi pozrel do oči a povedal,že tuto noc budem spať ako dudok/neviem či to zviera,či vtak/ a verte spala som tak,že som sa spotila....
Beriem,čo tu píšete a tito ľudia su zvláštni a ozaj su niečim nad nás obyčajnych...i v sexe su dobrí...
toto bolo tak pred tromi rokmi...nemám už naň kontakt,ale je od Patrizánskeho,či Topolčian.

anita zo žil

qwerty

mám to číslo a skusila som ho prevolať,zdvihla mi to jeho žena a povedala mi,že manžel to už nerobí z dôvodu neserioznosti ľudí a Pani ma poprosila,že aby som si ho vymazala.
poviem Ti pravdu,že mi buchalo srdiečko ,lebo už prvé slová s touto osobou Ti daju pocitiť,že si v zone dobra.

mima76

fiha baby, tak toto su fakt zaujimave veci, tiez som vzdy na to verila, no nikdy som nemala odvahu ist napriklad ku nejakej vestici, lebo neviete, ci nenatrafite na podvodnicku..qwerty mohla by si dat kontakt na tu babicku a odkial je?

Annita zo ži

qwerty.

Čislo som dlho mala na tapete Hviezdy Newiorku na oblohe,niekde ho mám,no neviem,či bolo rozumne ho dať,lebo onnieje profesionál,mala som pevnu linku,ja s nim už nekomunikujem hadam 5rokov a ta tapeta bola dlho na skrinke zrolovana/čo hviezda,to číslo,no teraz ju budem musieť niekde pohľadať na povale.

qwerty

Anittazo Žil

Prosim ta, vsetko co si tu napisala som hltala jedna radost.Ma rada takych ludi, a verim im pokial niesu podvodnici ako v televizore napriklad ze zavolajte a ja vam poviem vas osud :D

Ale k veci, mohla by si mi napisal jeho meno alebo telefonne cislo? Nemusis tu ale napriklad do emailu prosim,:)

Ja mam zase na oplatku cislo na jednu paci.Tiez stara babicka kt. takto vesti.

Nieje to moj pribeh ale v lete ked som brigadovala to rozpraval moj sef.Ako isiel so svojim kamaratom ku vestici ale tiez tomu skepticky vobec neveril ale prisli tam a ta pani mu hovori ze vy mi vobec neverite vsak? Ale ved pockajte vy sa do roka a do dna rozvediete a potom pridete.A aj tak bolo!
A potom pocuval co hoovrila tomu jeho kamaratovi a tetuska hovori ze vy mate 4 deti nie pockajte vlastne 5 a on ze akoze 5 . ..no ze by o tom neviete ale mate 5 deti a naozaj ked prisiel domov tak po mesiaci sa dozvedel ze jeho zena bola tehotna.! ..

Sama som este nemala odvahu jej zavolat ale cislo mozem vymenit :).

Anita zoo ži

Vinea.

Tento Pán je myslím dobrák od kosti,je to človek v týchto veciach vzdelaný,odo mňa nikdy nič nechcel a myslím,že kontakt s ním môžem porovnať prilepeniu muchy k sirupu,keď začne rozprávať,ako by Vám otvoril dušu,rozviazal jazyk...ja som nič také nezažila som dosť tvrdá,trenujem -športujem,trošku mi podrazila zdravie jedna choroba,no dá sa./i tu mi on klasifikoval ďaleko pred lekármi/
Rada by som ho stretla a osobne sa porozprávala..povedal mi ,že dokáže zistiť z očí i Vážne choroby,/preto sa nepozerá priamo/ktoré len prídu a už sa mu podarilo i niečo také a zachránil malé dievčatko,hovoril,že jeho matka mu vynadala,keď jej povedal,aby šla na vyšetrenie kostnej drene/či čo/,že čo jej to hovorí a prečo jej to hovorí,potom mu ďakovala z celeho srdca,že jej lekár povedal,že keby prišla o mesiac-dva,tak že je neskoro.
Mne ešte povedal asi pred pol rokom,že by som nemala isť moc na slnko hlavne toto leto,že mám to v nejakej krivke čohosi,že sa mi budu robiť bezpigmentové škvrny a už mám dve,skratka je to moc dobré mať takéto schopnosti,no maslím,že títo ľudia by sa mali rozvíjať a štát by ich mal podchytiť-samozrejme ako hovoríš vyradiť podvodníkov.
Možno by pomohli preddisť istým chorobam,nešťastiam a pod...

vinea

Anita áno...ja týmto veciam verím :)
Tiež som už mala osobne rôzne skúsenosti :) A dosť často sa mi týto ľudia priplietajú aj do života, že sa s nimi (aj keď ich zrovna vyhľadávať vedome nemusím) stretávam, zoznamujem :)
No inak je veľmi veľa podvodníkov....či už medzi liečiteľmi, veštcami, aj takýmito, o akom sme spolu písali....proste veľa ľudí to berie ako "zárobkovú činnosť", alebo si z toho robí "dobrý deň" a zneužívajú ľudí, ktorí sa na nich v dobrej viere obrátili či už s prosbou o pomoc, radu atd :)

Anita zo Žii

Vinea.

Neviem,či to je on,ale mne vyrazil dych s tým,že mi povedal,že som z dvojičiek prvá a že druhá zomrela hneď po narodeni,mama ma zaprisahala,že nikto o tom nevie a že sme 150km odsťahovaní a same,otec zomrel na ifarkt,vieš komunikovali sme vnoci i pol hodinu,lebo on mal nejaky program zdarma-pohoda,či ako. Ešte Ti poviem niečo,keď mi povedal,že začne pôsobiť na mňa opzitívnou/či akou/ energiou...aby som si pravou rukou chytila sluchadlo a ľavu priložila k srdcu,vyzula sa a sadla si tak,aby som bola bosa a oprela chodidla o stenu/mama šla okolo a povedala mi,že čo robím v tej polohe,či mi šibe/ a tak mi začalo magnetizovať vlasy,keď to povedal a spravila som to-zostalo ticho asi minutu a povedal,že končí,tak moje dlhé vlasy prestali praskať a lepiť sa na sluchadlo. Bola som šokovaná a ten človek mi povedal,že prvé 2dni budem pozitívne naladená a bola to pravda. Mala som super dni,ake som nikdy nezažila...všetko v ružovych farbach,všetko sa darilo a proste sedela som večer na posteli a bola som šokovaná...
Viem,že je niečo medzi nebom a zemou a že su ludia,ktorí su akymsi komunikátorom,pojitkom,ale toto je fakt UPS a klobuk dolu.

vinea

Anita zo Žil - ďakujem ti veľmi pekne za odpoveď. Keď si spomenula tú minulosť, tak ma napadlo, či to není práve ten istý, na ktorého ja myslím. Mala som jednu kolegyňu a jej muž sa tomuto všetkému venoval, ale vtedy ešte len začínal a venoval sa skôr výkladom minulých životov, liečiteľstvu atd. Tiež to mal ako koníček, lebo inak mal "normálne" povolanie. A to bolo už pomaly 15r dozadu
Sedí mi to naňho celkom, všetko, čo píšeš :) Vtedy sa však ešte vešteniu nevenoval takže mi len ten výklad do minulosti robil :) Mňa tieto veci vždy lákali a zaujímam sa o ne. A o tých mayov čo Ti vravel, to s planétami atd, tak niečo na tom bude....no nie ako to vídavame vo filmoch a podobne, ono to skôr všetko prebehne duchovne všetky tieto zmeny. Ja mám aj kolegyňu (pritom je to vysokoškolsky vzdelaná žena a žiadne humanitné odbory atd) a ona zas "komunikuje" s anjelmi, zažila už aj stret svetov - časové uzly slučky atd....a nemám dôvod jej neveriť. Lebo napríklad čo viem aj sama, tak mi to svojím rozprávaním len potvrdila :)
Ešte raz Ti Anita ďakujem za odpoveď