Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zub múdrosti=problem

Príspevok v téme: Zub múdrosti=problem
lorinnes

Mám 19 rokov a už dva roky mi v pravidelných intervaloch vždy strpčuje život jedna stolička :( Stále mi tento zub nenarástol vždy to len strašne bolí trochu vyrastie, nejaký ten čas nič a znovu. Lenže pred 5 dňami to prišlo znovu ale je to taká bolesť že ja som vyradená z bežného života, hlava mi ide prasknuť, žiadne lieky nepomáhajú len trošku zmiernia bolesť :( Ja už neviem čo robiť. Zubár ma dovolenku a ja naozaj neviem Prosíím poradte mi niekto :( Za každú radu budem VELMI vdačná

lorinnes

no hej, ale nikdy to nezašlo až do takto extremnej bolesti vždy to bolo unosne. Ano bojim sa extrakcie a je mi luto dat si vytrhnut ten zub lebo nerastie mi ani krivo a ani pokazeny. Ale vidim ze ina možnosť asi ani nebude

Magy

teda lorinnes, prekvapujes. dva roky ti zub mudrosti robi problemy a si zufala az teraz, ked je (nejaky "tvoj") zubar na dovolenke... to existuje jediny zubar? alebo mas na mysli, ze sa tak bojis extrakcie a bolesti na dva-tri dni po nej, ze si ochotna radsej znasat dalsie dva roky bolesti???

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zub múdrosti=problem - Fórum - ZDRAVIE.sk