Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vydiera ma baba

Príspevok v téme: Vydiera ma baba
Somar907

Som v strasnom probleme ludia, neviem co mam robit. Vyspal som sa s jednou babou ktora po mne ocividne isla a balila ma, proste kto by odolal. Problem je ze ma zacala vydierat - ojebala ma ze ma 17 a naozaj ma 14!!!, a chce aby som s nou chodil inac ze to povie doma ze som s nou spal ale navyse ze som ju znasilnil! Ved pojdem do basy a ma vykastruju preboha co mam robit, ja mam 20 nemozem s nou chodit ved by sa mi vsetci smiali ze som pedofil ale ked s nou chodit nebudem tak pojdem asi do basy za pedofiliu lebo si na mna povymysla pomozte mi prosim ludia ona je asi psychopatka strasne sa bojim mne nikto neuveri

jahodka123

Ja by som z toho moc vedu nerobila. Kolko tomu už je? To nemajú po čase ako zistiť. Mal si gumu? Myslím, že to doma určite nepovie, lebo by mala pred fotrovcami pekný prúser. Uplne ju ignoruj. Neodpovedaj na správy, vykašli sa na to.

poi3

Somar907: takze ak by doslo k najhorsiemu tak ona by ta kludne udala ako toho , kto ju znasilnil a ty nasledne pises, ze je zlata a chcel by si s nou chodit, tak este raz sa pytam, fakt mas 20 rokov? lebo myslienkovymi pochodmi je to tak na 13..

uz len ako "kamaratka" by ti podrazila nohy v takejto vaznej veci, kde hrozi normalne aj basa a tebe sa to zda mile.. sa zobud chlapce, :DD

Somar907

je to asi OK len som strasne spanikaril a zle pochopil smsky od nej, vcera vecer som sa s nou stretol a je to uplne inak ona chce so mnou chodit ale ked ja nechcem tak je to OK, ale nemam to hovorit a chvalit sa kamaratom ze som ju pretiahol lebo keby sa to dostalo k jej rodicom tak by ju zabili ze sa vyspala s cudzim chalanom, tak ze by im asi povedala ze som ju znasilnil lebo by ju inac zabili. Ale mozno s nou aj budem chodit je celkom zlata aj vyzera na viac rokov dakujem za rady velmi ale sa nastastie ukazalo ze som len spanikaril a zle to pochopil.

0vecka

ak vas nikto nevidel spolu tak nieje co riesit...a ak aj hej je to dost komplikovane dokazat a dalsia vec je ze by ju vysetril aj psycholog a asi by ho neodrbala...

zase na druhu stranu je v slovakistane vsetko mozne :) ...

kedy bude mat 15?

miauu

tak poprve nema dokaz ze sa nieco take stalo..to ti hra do kariet a po dalsie vazne si nemyslim ze by sa tym chcela v14tich chvalit rodicom..

poi3

presne tak, je dolezite mat nejaky dokaz, kt. ti zabepeci, podklad tvojich tvrdeni ak by doslo k najhorsiemu..
takze ci uz nahravka alebo nejaky svedok to by sa ti zislo..

a po druhe no neda mi nepodotknut, ze na jednej strane si s nou normalne spal a na druhej strane sa hanbis,ze by si vyzeral pred kamosmi ako pedofil, mas 20 rokov chlapce, v takomto veku pri takychto veciach uz nejde o fazulky, ale treba sa naucit na seba brat aj zodpovednost!

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vydiera ma baba - Fórum - ZDRAVIE.sk