Dobrý mobil za rozumnú cenu

system

veve_IX: k veci, kazdy bezny uzivatel ma ine potreby. bolo by dobre keby si definovala tie svoje. Je rozdiel ci ma bezny uzivatel 15 rokov alebo 30 a tiez je rozdiel ci ma 30 a nevie zapnut pocitac alebo ma 30 a robi v IT firme :D Tiez by bolo dobre keby si napisala aspon pribliznu max. a optimalnu sumu ktoru si ochotna do telefonu investovat a ci vyberas z ponuky nejakeho operatora alebo priamo z obchodu. Potom ti budeme mohli napisat nejake alternativy mobilov. (ak si si uz nejaky dovtedy nekupila)
M25 : vzhladom ze sa tento telefon predava ( nie v bazaroch ) za cca 110 € ho nepovazujem za telefon ktory sa " teraz oplati " kedze za 110 € kupis uz nejaky lepsi smartfon napr. ( huawei sonic ). skor nez sa niekto vyjadri na znacku huawei nech si mrkne nejake recenzie ;).

system

cital som to niekde na nete, robili nejake testy a pod. Proste ze ludia sa tych dotykovich displejoch boja a pritom mechanicke tlacidla su menej odolne ako displ.

milli11

system fakt? To by ma potesilo, kedze teraz mam dotykac. :) A ako to vies, mas to odskusane ty alebo niekto, koho poznas?

mjlr

Ked nie dotykovka tak to bude celkom narocny vyber. Ja by som ti poradil asi taky kompromis medzi dotykom a tlacidlami - kompaktnu dotykovku s vysuvnou klavesnicou, konkretne Xperia mini pro (sk17i).