Vlastna tvar na fotkach vase nazory

janushina

Zrkadla v tescu su este v pohodicke..ja neznasam tie v Orsay-i...to je strach a hroza..vzdy sa zlaknem sama seba..:-D

vinea

No ja mám skôr opačný problém. Že na fotkách vyzerám ako nejaká pomaly modelka. Proste mi to aj iní hovoria a vidím to aj sama. Baví ma fotografovanie a nakoľko najviac dôverujem sama sebe, takže sa aj sama zvyknem najčastejšie fotievať. No a fakt, neviem - či je to tým, že som natoľko uvoľnená, že sa fotím sama, nikto ma neruší, mám pohodu a tak...no na tých fotkách to aj potom vidieť. Fakt som krajšia na fotkách než potom možno v reále, v skutočnosti. Inak koľkí by ma možno ani nespoznali, ale zas tí - čo ma dobre poznajú, tak povedia hneď, áno - veď si to ty. Oni ma poznajú hneď. Lenže kto ma možno pozná len z fotky a potom naživo, tak akoby nechceli veriť, že som to ja :))

A pritom sa nemaľujem a podobne. Takže som tam realistická.. Lebo zas toto vidieť aj na modelkách - keď ich zoberie do rúk profesionálny tím a vykúzlia z nej pomaly "bohyňu" tak tá baba v reále nenamaľovaná a tak vyzerá ako šedá myška..

Blondula

ja som raz pozerala fotky a zahlasila som,ze co je toto za tvor a smiala som sa :D az po prihliadnuti som zistila,ze som to ja,len bez okularov :DDD inak tie zrkadla nechapem !!! napriklad moj kamarat ma velke zrkadlo v kupelni a tam sa nemozem vynadivat :DDD doma ho obchadzam :DDD

peta111

..baby, zabili ste to :DD to ako keby som pisala ja...presne tie iste pocity-hlas, kabinky v tescu, hm, zrkadla na balkone...este dost krute su aj zrkadla v aute :D

Lulu2011

to je dobre na financny rozpocet, ja tiez potom vratim haldu veci, tam kde maju dobre zrkadla idem aj do minusu :( keby toto vsetci obchodnici vedeli nikdy by nedavali sproste neonove svetlo a zrkadla z kazdej strany do kabinok :p

hudsonhawk

Presne :DDD tabletky na ukludnenie, trefa. V obchodoch sa citim ako stokilova, dostanem depku a uz ani nemám chuť nakupovať.

Lulu2011

aj ja mam doma take zrkadlo si vravim omg nemusim chudut krasavica ako vysita a potom idem do Tesca do kabinky a je mi na odstrel, mali by tam mat nejake tabletky na ukludnenie na stoliku

hudsonhawk

Zrkadla si treba vyberať podľa toho v ktorom si najkrajsia:) jedna kamoska ma super zrkadlo kde vyzerám o tri kilá ľahšia. Take by mali predpisovat anorektickam :D