Vlastna tvar na fotkach vase nazory

hudsonhawk

A mne aj ostatní na fotke zväčša prídu že vyzerajú horšie ako v reale, ale ja sa na fotkach nespoznavam;) napríklad som si aj vybrala fotky ktore sú najkrajšie, dala na net s malou dušičkou či ma nezdrbu že OTRAS , ale naopak chválili že krasne. No mam asi o sebe inú predstavu a to ťažko zmeniť ked sa na seba celé dni nedivam z pohľadu niekoho iného. Ktovie ako toto prežívajú jednovajecne dvojičky.

Lulu2011

najlepsie zrkadla su v vo velkych OC na wc a v Mangu, tam clovek vyzera ako topmodelka, najhorsie clovek vyzera vo vlastnom, ak si ho vezme rano na balkon a kukne do nho :)))

hudsonhawk

Podľa mňa je to aj tým že zo zrkadla sa poznáme zo všetkých uhlov a vyberáme si podvedome tie najlepšie čo poznáme, aby sme sa cítili dobre. Ah so zrkadlami je to tak že v niektorých som celkom pekná a v niektorých otras. Závisí aj od osvetlenia. A ľuďom zväčša pripadame pekní, lebo oni nás uz berú jak sme a nie sú k nám takí kritickí ako my sami k sebe.

renushik

No ja si v zrkadle pripadam celkom kočka, no keď ma odfotia tak sa mi chce plakať :D ale každý vraví, že šak vyzerám fajn na tých fotkách, ale ja mám pocit, že mi klamú aby som nebola smutná :D

hudsonhawk

Spevák z REM vravel že neznáša svoj hlas, a koľko hitov spravili. Alebo napr Suede, ten spevák strašne pisti, aj skvela J. Joplin nemá lahodny hlasok

hudsonhawk

Modrá oceľ, to je z jednej komédie o mužských modeloch, s tym známym hercom....nespomeniem si asi ale mihlo sa tam veľa známych tvári . Film sa volil Zoolander

2bodka

tak mne ludia hovoria, ze mam velmi prijemny hlas, vela krat mi aj do telefonu zopar ludi povedalo, ze mam velmi prijemny hlas, no ale ked ho pocujem na videu, chce sa mi grcat :D tak neviem kde je chyba :D
inak je to ale velmi zaujimavy fenomen, ze to takto pocuju vsetci so svojimi hlasmi :)