Stihnem to ? lebo inak som v šalalala a nemozem ist do skoly

Príspevok v téme: Stihnem to ? lebo inak som v šalalala a nemozem ist do skoly
simsalabim

lebo inak som viete kde.
za 22 dni mi zacina skola, uz som schudla 3 kg, a posledny tyzden, davam rano a vecer spolu 4 km kazdy den a rano a vecer spolu 50 brusakov denne. stravu mam zdravu tak ako ma byt aj pitny rezim.

ale potrebujem dat dole aspon 4 kg, lebo ja som pribrala z velkosti M na L a nemam v com ist od skoly ptm.

potrebujem mat aspon 70 kg, teraz mam tak asi 74/75. neviem vazim sa az na konci mesiaca njblizsie.

co mam robit ?

[zruseny19]

simsalabim. nebude. 12 km beh je strasne vela, do tyzdna sa znicis. skor by si mala rano behat 4km a vecer ist na dlhsiu prechadzku, aspon tak na hodinu :)
ak chces dat dole 4 kg za 22 dni, tak to pojde,ale potom si daj stagnujucu fazu,leo toto tempo na chudnutie je prilis rychle... a mozes mat z toho zdrav.problemy... inak ale pojde to, len treba jest zdra-vo.

simsalabim

riama kazdy sme inak stavany, ja mam 170 cm. moja kamoska ma tiez 55 a je tak isto vysoka ako ja a tiez nosi M a s by jej bolo male

no ptm by som sa rada dostala pomalsie uz ku svojej povodnej vahe 62 kg.

ja sa len musim vteperit do svojich veci :(

riama

Veľkosť M pri 70 kg? Ja mám 55 a mam M az L...4 km behavas? Nechci schudnúť drasticky rýchlo, nie je to zdravé, radšej si pokup nové veci.