Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co robit, ked nieje co robit, ani skym, ani s cim. sama v byte, v inom meste

helgaJ

Urcite nezostavajte cely den v posteli. To je to najhorsie, co moze byt.
Urobte si program na kazdu hodinu dna. Vzdy sa najde zmysluplna
praca. Dodrziavajte rezim dna a disciplinu, vstavajte v urcitu dobu, chodte na prechadzku,
do obchodu, skusajte nove recepty, kontaktujte priatelov, telef. alebo ich
pozyvajte. Napecte kolac. Pestujte kvety.
Oslovte nejaku starsiu pani susedku a porozpravajte sa.
Pracujte hoci aj na
upratovani garaze, pivnice, skuste si sadit sadenicky. Hodinu sa ucte
nejaky cudzi jazyk, alebo citajte, co Vas bavi a popri tom si hladajte
zmysluplne financne ohodnotene zamestnanie.

Ipsilon

Tak hádam ťa poteší aj tá moja malá básnička.
Hádam aj niečo menšie občas poteší:-)
Ale, keď budeš chcieť, tak ťa poteším aj niečím väčším. Kúpim román a tu ho skopírujem.
Len neviem, ako na to potom zareaguje serrver. Tak radšej, nie:-(((

Ipsilon

Áno, súhlasím s tebou Celebrita Facebooková, úplne. Povedala si to priamo, rovno, narobiť sa teda treba, na to jedno veľké ho.... Celé dni len čosi riešiť, bezdôvodne sa však možno tešiť! Tak sa aj Ty poteš spolu s nami, moment, áno, čo chceš mami? Jáj, to áno, to máš pravdu, dám ja fakt na Tvoju radu, nechcem počuť vyhrážky, dnes už som fakt na prášky.
Brú.

Adam Krt

Snowhite ked sa nudis pod so mnou do kina na nejaky prepadovy film. Kupime si listky do poslednej rady a hned bude po nude

celebrita facebooková

Nudíš sa? Tak vysedávaj na fóre, otváraj témy a čítaj :) ...prípadne aj píš, keď sa ti chce... to len aby zase niekto iný, kto sa nudí, mal čo čítať :)

mam56

Púšťaj si moje skladby a budeš sa cítiť dobre. Pre ten účel som ich aj robil (jedna z mála mojich normálnych aktivít).
www.youtube.com
Please, subscribujte. Dakujem. Nech trompfnem raperov:-)

luimir

Ja byt tebou mantrujem(Hare krishna Mantra)sustred sa na isckon alebo pozeraj prednasky osobny rozvoj alebo nejaky dobry serial napr. Tuch,Heros, Game of Ghrones alebo citaj knihy tych je viac ako dost ale tak napr. Fablehaven alebo Alchymista, Bhagavad gita a vela dalsich

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co robit, ked nieje co robit, ani skym, ani s cim. sama v byte, v inom meste - Fórum - ZDRAVIE.sk