Co robit, ked nieje co robit, ani skym, ani s cim. sama v byte, v inom meste

onl

skus online hry World of warcraft,League of legends,counter strike 1.6 alebo global offesive...tieto su najhravanejsie....najdes si tam urcite niekoho na pisanie a nebudes sa nudit....

VlcikCoOciPuci

Však už len si nájdi spôsob ako zabiť čas, však len o to prioritne ide:-)
Kúp si tarantulu alebo chameleóna:-) A do spálne si daj kaktus:-)
Vieš aký je to super pocit, keď ti po tvári prebehne pavúk počas spánku:-) Síce som sa zo začiatku musel liečiť na búšenie srdca (betac asi zabral), ale prežiješ, uvidíš:-)

Snowwhite

Sejla prepac ale to bolo trosku prehnane nezda sa ti ?

ja som pracovala ako vcielka, ale v lete vzdy pred skolou mesiac alebo 3 tyzdne, si len chystam veci, zhanam nove knihy , a citam ucebnice atd. ale ucit sa cely den nemozem, tak preto sa tu radim ze cim ludia zahanaju nudu, a nehovorim o tom ze mam sponzora takze ma hovienko co na robote a pytam sa ze co mam robit okrem pilnikovania nechtov. taka niesom, pytala som sa na nieco zabavne , kreativne, dlhodobe .

vsetkym co ma pochopili posielam :)

Sejla

Snowwhite ja viem, že mi asi neodpovieš, ale nikdy ťa nenapadlo prestať vyciciavať tvojho spoznzora a stať sa dospelou, nezávislou ženou a zažať pracovať?? Okrem toho je milión vecí, ktoré sa dajú doma robiť a človek je rád, že občas na ne má čas. Varenie - okrem toho, že ušetríš, budeš mať doma luxusnú domácu stravu; knihy, hudba... vlastne ty tušim chceš robiť niečo, čo nemôžeš a tak ťa nič iné nebaví...či?