Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obľúbené rifle

lost

nj ale osobne "puma, adidas a nike" povazujem za chinu tiez :D defacto to iste ako Hugo Miletic znacka, len tam je ine logo :)
ale vyrobene na slovensku, popriapde EU (NIE POLSKO!!!!) tie su niekedy fakt nedostupne, alebo ak vobec exisutjuce, tak riadne drahe :D

winki

Neviem z čoho máte strach aj tak aj všetky puma, adidas a nike sa vyrabajú v cíne v tajwane a tak..... pokial to nefarbi tak je to ok.

mlost

niektore maju taky pigment aby vyzerali stale viac aviac oprato :) ale nieco pravdy na tom bude.. ja sa len bojim tych farieb co tam v cine pouzivaju...

winki

Hm, tak ja neviem ako vás tu čítam, tak som asi divná. Ja si odjakživa kupujem rifle u "číňanov" a žiadne problémy, sedia a sú super. Raz som si kúpila rifle v značkovom obchode a strach a hrôza, po dvoch noseniach na mne boli ako roztiahnuté gajdy.
Okrem toho všetko okrem topánok a športových súprav si kupujem u číňanov. Životnosť tá istá. Dokonca jedno originál puma tričko sa mi začalo šúpať po troch praniach, kdež to tweety od číny.....drží už tri roky :D

lost

Lee - zakupene na slovensku sa mi neosvedcili, po roku ich mam chut vyhodit do kosa..
Mustang - zatial sa drzia, ale kupene v rakusku, tak som zvedavy kolko vydrzia..
inej "znacky" som zatial neskusal (okrem necitatelne čínskych znaciek, tie su na tom podobne ako tie shity menom Lee)
zacali sa trhat..
aj tak si myslim ze su vsetky lacne smejdy :D
"designed to wear"
asi prejdem na iny styl obliekania a jeansy vyhodim uplne..

wawawa

Lulu2011 z tesca? no raz som si tam kúpila dvoje a po druhom nosení sa strašne roztiahli.

inak máte aj skúsenosti s Levi´s jeansami strihanými na "všelijaké zadky"? :D myslim tie curve, bold curve..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obľúbené rifle - Fórum - ZDRAVIE.sk