Obľúbené rifle

Blondula

ja musim pobehat obchody a probovat,lebo mi skoro ziadne nesadnu :D v rakusku som mala oblubenu znacku Vero moda,tam som kupovala aj bez probovania :D jedine oblubene rifle som mala od Calvin Kleina,ale raz som sla vecer na zurku,necakanu,gate boli oprate a ja som ich supla do susicky :D ked som otvorila dvere,nemohla som ich skoro najst,lebo sa svrkli asi o 6 cisel :DDDD

Lulu2011

Mox - asi som mala stastie na dobry kusok, mam od nich len 1 ks a su fakt super, uz ich nosim treti rok a drzia tvar, napr. co mi vadi na vacsine jeansov, ze vychadzaju vrecka pri chodeni, to neznasam a z nich nie a ani z MY tiez nie...

Mox

Z Gate, praveze od nich mi pridu veci take nekvalitne, ze sa roztiahnu velmi rychlo. Zatial vsetky co som tam skusala mi nesedeli. Ked tak spominam zatial som nemala este ani ryfle ktore by mi boli uplne sadli, vzdy potrebujem opasok, lebo mi padaju. ...Mam sirsie stehna, z takych slim strihou mi sadnu 27, lenze potom je trochu volny pas. Najidealnejsie su mi do pasu 26, lenze v tych si ani nesadne :/
Neviete mi poradit kde by som mohla zohnať rifle na moju postavu?

Lulu2011

z Gate mam oblubene, ktore na rozdiel od inych nestracaju casom tvar, potom z Tesca a najlepsie sedia z Maya Chix riflicky

Monii

moje oblubene su z Tally Weijl-u, kupila som si ich minule leto a su takeee makkucke :) a este aj boli zlacnene sa mi zda.. take svetlo sive, az do biela :)