Opät na dne kvôli nemu

Príspevok v téme: Opät na dne kvôli nemu
macik

písala som sem už pred časom ...že mi priateľ začal pracovať v rakúsku ...
teraz odišiel včera ,resp.odletel ..úplne sám na 6 týždnov preč odo mna -odišiel ..proste nechal ma tu samú.odišiel na služobku do Korey ...
ostala som úplne sama ...
áno,boli časy,ked som ho neznášala,chcela sa s ním tozísť ..ale ..toto neodkážem ustaáť ..ako ma tu môže nechať ?včera som pri nom preplakala celý den ,ako sme sa llúčili,som ani nemohla rozprávať,čo ma tak zalievali slzy a on vypustil jednu slzu a nic viac ..a povedal mi,že " to zvládnem " ..nechcela som,aby odišiel,na tak strašne dlhý čas ...bože ľudia ..cítim sa tak hrozne ...
prepáčte potrebovala som sa len vykecať

Dadula56

macik, troska si sebecka podla mna. Ako uz napisal Voso. Ze "ako ma tu moze nechat?". Ved on isiel na sluzobnu cestu, tak ma dat kvoli tebe vypoved?Nabuduce ked pojde prec, tak neprerev cely den aj keby sa ti chcelo, lebo on ma s tym tiez problem, ze tam musi ist a nieto sa ti este ospravedlnovat a travit posledny den doma pohladom na teba ako bukas. Prepac za ostre vyjadrenie, ale je to tak.

Voso

No veľmi mu to teda neuľahčuješ, ti poviem. Nemysli len na seba! Myslíš, že by nebolo krajšie, keby ste si posledný deň užili pekným spôsobom? A nie, že pri ňom prereveš celý deň. Ako sa potom má cítiť? Nechcel by som byť na jeho mieste. Nebuď taká sebecká a Neprivlastňuj si ho toľko. Si plnohodnotná osoba, tak sa radšej venuj sama sebe. Robíš, ako keby ti trhali nohu. Nemala by si byť nikdy na nikom takto šialene závislá. Byť tvojím priateľom, tak ma mrzí tvoje chovanie..
Neber to ako útok na tvoju osobu, no je tu priestor na reagovanie, tak reagujem.

sasasaaa

babo vzchop sa! ja chodim pravidelne na sluzobky aj 4x do roka na mesiac, ved uz by sme sa museli s mojim zblaznit, keby sme to vzdy takto prezivali...a ako 6 tyzdnov nie je zas tak vela, to utecie ako voda :)s

BcMia

presne tak, nájdi si nejaké koníčky, choď von s kamarátkami a píšte si cez net.. Veď 6 týždňov to sa mi vôbec nezdá dlhá doba.

ali1

tak tak,si na nom velmi zavisla ako pise kocka podomnou

a co tak sa zamysliet,ze to priatel robi pre vas obich pre vase dobro ? on ide kvoli praci prec,zarabat peniaze,nejde dovolenkovat ani nic ine...nemozes sa za to na neho hnevat,alebo mu vypisovat alebo nieco podobne,ze ta tu nechal samu...

vratit sa vrati? alebo co tak si urobit vylet za nim do rakuska?na vikend?

FUNGUJTE CEZ webku,skype...budte v kontakte...

nathalia09

si na ňom asi velmi závislá,ale ved máš nejaké koníčky nie?tak sa im venuj a čas ti ubehne neboj to zvládneš:)