Opät na dne kvôli nemu

Príspevok v téme: Opät na dne kvôli nemu
macik

písala som sem už pred časom ...že mi priateľ začal pracovať v rakúsku ...
teraz odišiel včera ,resp.odletel ..úplne sám na 6 týždnov preč odo mna -odišiel ..proste nechal ma tu samú.odišiel na služobku do Korey ...
ostala som úplne sama ...
áno,boli časy,ked som ho neznášala,chcela sa s ním tozísť ..ale ..toto neodkážem ustaáť ..ako ma tu môže nechať ?včera som pri nom preplakala celý den ,ako sme sa llúčili,som ani nemohla rozprávať,čo ma tak zalievali slzy a on vypustil jednu slzu a nic viac ..a povedal mi,že " to zvládnem " ..nechcela som,aby odišiel,na tak strašne dlhý čas ...bože ľudia ..cítim sa tak hrozne ...
prepáčte potrebovala som sa len vykecať

AdamKrt

macik 27.08.12 12:26 - uplne Ta chapem. Si clovek, ktory potrebuje partnera, ako oporu a to sa neda, ak stale niekde beha. Tiez mam rovnaky nazor. Kto si chce zivotnu situaciu riesit sposobom, ze priatelku necha doma, ten nepotrebuje priatelku. Dehonestuje ju na svoju hracku na obcasne vyzitie sa.

On ma pravo podporovat svoju rodinu, ist si zarabat, kde chce. Ty mas pravo nesuhlasit s tym a riesit to. To zahrna samozrejme aj to, ze ho posles do certa a najdes si partnera, ktory bude zivotnu situaciu riesit s Tebou a pri Tebe.

Jedna vec je, ak je to iba docasne, druha vec je, ak sa z toho stava dlhodoby zvyk. Preto si zvaz dobre, co urobis. Roky utekaju a je zbytocne premarnit svoj zivot pri niekom, kto sa ukaze ako navsteva. To neni vztah.

Mozete to riesit aj inak. Moze Ta bravat so sebou...

Alebo z ineho sudka. Ak ma muz doma priatelku a trvalo ju zanedbava, snad jeho tuzby a potreby v cudzine prestanu ? Ako to riesi tam, celibatom ? Alebo si tam tiez niekoho najde, ako volakedy namornici, obchodni cestujuci, atd, atd.

Takze mu kludne mozes dat vybrat. Pojdem tam s Tebou, alebo si vyber - ked chces davat prednost rodine, davaj, ale vztah necakaj...

Su pariky, co im takyto sposob vyhovuje. Ale dalsim nie.

Takych muzov, co chodia casto po sluzobkach, volaju - nosici penazi. Povacsine im manzelka doma caka s natrcenou rukou, ktorou berie peniaze a druhou drzi milenca...

Takze zvazit pre a proti a rozhodnut sa. Riesenie je nejake vzdy, i ked sa pren tazko rozhoduje.

macik

viem,ze to nedosiahnem lutovanim a placom ..ale citim obrovsky hnev na vsetkych ,nanho,na seba,na ludi ..na celu situaciu ...
nedokazem sa cez to preniesť

Dadula56

macik, skoda, ze nevidis alebo nehcces vidiet, kde sa tu stala chyba. Pochopenia by sa ti dostalo ovela vacsieho nebyt toho tonu celeho tvojho vyjadrovania na sposob "ako mi to mohol spravit, ja by som mu to nespravila, ja nic nezmozem, nemam sancu, vase rady su nanic" a to stale dookola. Pochop, ze jedine, co sa tu da, je sa snazit aspon o nejaku zmenu tvojho spravania.A to ti tu ludia pisali. A velmi trefna je pripomienka od alenky-naozaj nema zmysel si este pisat s dalsou zenou "rovanko zasiahnutou osudom", prehlbovat si depresiu, utapat sa v nestasti. Nemozes to robit cele nasledovne roky. Tvoj problem chce riesenie lebo sa zblaznis. Utocis na vsetkych naokolo, oduvas sa, lebo ti ludia nedavaju, co ockavas. Nie je to pekna paralela s tym vztahom?O svoje stastie sa musis zasluzit v prvom rade sama. A valanim sa v nestasti to nedosiahnes.

Leela333

Keď chceš, aby ti niekto prikyvoval aké to máš strašné a ľutoval ťa, zver sa nejakej kamoške, sem píšu ľudia pre rady a nestranný názor.

macik

kolonka zakaz nemas,len moje poprosenie,aby si si take blbe reci nechala pre seba

alenka na nazor sa ta nikto nepytal,ci si ja budem pisat s vitali,alebo nie,to je nasa vec,

akoze ...cakala som tu aspon trosku pochopenia ,alebo prebratia mojej situacie ,ale nicoho som sa tu nedockala len sprostych reci,aka som ja hrozna....a to je " pomoc bliznemu " ,to hej ...

Allenkaaaaaa

akoze je super, ze macik si tu nasla spriaznenu dusu vo Vitali, ale co budu robit? Len si pisat o tom, ake su nestastne, ake su smutne, ako ony jedine na svete trpia a ake je vsetko nespravodlive?? Macik, nic mi do toho, ale mala si si radsej vziat k srdcu viac slova o tom, ako byt samostatnejsou a nie sa lutovat...a plus hladat dalsich ludi, co ta v tom vsetkom bude podporovat. Probuh, v zivote si s takymto sposobom nepomozes...v zivote

jajaja295

ako sorry, ale prides mi ako maximalne nesamostatna zena, co nevie chvilu vydrzat bez chlapa..co by si robila, ako pisali nizsie, keby ti chlap zomrel? to by si si rovno podrezala zily?

koloonka

no zakaz mi sem prispievat:D
dospela zena a narieka jak decko. potom ze su zeny povazovane za sliepky. ani sa necudujem. zomrel? odtrhlo mu ruku? prisiel o rodinu? ma rakovinu? zabil niekoho? co take hrozne sa stalo...

macik

kolonka ty si trápna ..ja si tu mozem povedat,co chcerm,ja som si zalozila toto forum ,tak sa zbytocne nestrapnuj svojimi blbymi komentami ,na tie nie je nikto zvedavy ..a nepis viac v mojej teme
a batto-korea tiež takisto ...dakujem za pochopenie

ich -keby to bolo take lahke,ako si predstavujes