Neviem co si mysliet

Príspevok v téme: Neviem co si mysliet
Luja

Ahojte.
Stala sa mi taka vec,ze priatel mi po cca dva a pol rocnom vztahu napisal zo dna na den, ze ma nikdy nelubil,ze je koniec a ze mu mam dat pokoj a ze mu nemam uz nic pisat ani mu volat...vobec nechapem co sa stalo, zacal si vymyslat nejake nezmysly utocne na mna a ze vsetko co mi hovoril a pisal bolo klamstvo, konkretne - ako ma lubi a ze ma chce a ze ma chce za zenu a podobne.../on ma 30 a ja 29/.Blokuje ma, neviem sa mu dovolat a nereaguje ani na moje sms. Pritom vsetci hovoria,ze nechapu, lebo bolo vidiet ako je zo mna hotovy, sam hovoril, ze je zo mna stale uplne mimo, sam od sema mi hovoril, ze ma lubi, ja som ho nenutila,dokonca sa mna pytal,ci ja jeho lubim,ak som mala take, ze koncim, tak ma prosikal,ze sa zblazni , zabije...teraz sa mi vyhraza,ze ked mu neprestanem volat,zverejni co som mu posielala fotky...nic som mu neurobila a vobec neviem co sa stalo,este v sobotu mi pisal,ze ma lubi a tak a v pondelok mi poslal tie sms a tyzden sa s nim neviem spojit. nechapem a neviem co si mam mysliet a co mam robit alebo nerobit? kazdy den mi telefonoval,stale prevolali sme pol dna, poslali sme si 100 emailov denne, ked som mu chvilu neodpisala, uz volal co sa deje, aj ked som mu nezdvihla, vsetko bolo ok...planovali sme spolu buducnost a on mi zrazu napise, ze to bolo klamstvo a ja neviem comu mam verit? tomu co mi teraz hovori, alebo tomu co som videla, co si citam v mailoch a co som citila z neho, teda lasku? nikto nechape jeho nezmyselne spravanie....
dakujem

Luja

mala odist,prenic zanic nemal paraleny vztah a myslim si, ze mu dala ultimatum ohladne dcery a to viem ze tu malu miluje, divne je ze uz mu nevadi, ci sa to ona dozvie alebo nie, lebo na to prisla

alibi

naozaj to takto uprimne vidis? co by si si myslela o tebe na jej mieste? viem ze on je v prvom rade na vine..ale nie je sam.

alibi

mila Luja,
po prve si to asi zasluzis, lebo ked uz chlapi nemaju dost chochmesu, aby boli verni tak aspon zeny by ho mali mat a nezvadzat zadanych muzov. lutujem jeho zenu a zaroven sa jej divim ze s nim ostala ked sa to prevalilo preboha ved to nebol len ulet ale paralelny vztah.

po druhe prosim ta pouc sa z toho hladaj si len nezadanych. so zadanym to nikdy nedopadne dobre. NIKDY

Luja

Maoam, moze byt, tahal, ale aj ked by cakala druhe dieta, takto by to neurobil, zacinam si mysliet to co som najprv vylucovala, ze on jej to povedal, ked bol opity na nejakej oslave den predtym ako mi poslal sms,ze je koniec a ona je teraz za tym...napr,velmi mi chcel aj dceru ukazat,navrhol to sam,ked mi to povedal, ja som bola ticho a on tak sklamane, ze ty nexces? to su cerstve veci a to by nerobil ak by ma nemal rad....neverim tomu