Cysty v prsníku

RNG

skus iherb.com tam najdes prakticky vsetko a za celkom prijatelne sumy. Nemyslim, ze to bezne najdes v obchodoch v UK.
Ani ja nic uz davno nekupujem v obchodoch, hoci tu, v USA je predsa len lepsi vyber aj v obchodoch.Len je to ovela drahsie.

malickaaaaa

RNG prosim Vas v tom prispevku nizsie pisete o tom jode, yame, I3C, 600 mg(indomal) a DIM (co presne to je?)... chcem si to vsetko zaobstarat ale neviem kde to zohnat v Uk.
Mam hrcku ktoru asi budem musiet ist dat vyrezat a tiez zvysenu hladinu prolaktinu.

Poradite mi?

Vrucna vdaka

eni

Pred tromi rokmi aj u mňa zistili cysty, ktoré rok na rok rástli. Užívala som tiež Herbalife produkty asi 8 mesiacov, a celkom sa zužovali.Prsníky patria k lymfatickému systému, čo je kanalizácia tela.Ak dôjde k nahromadeniu toxínov, tak odpad v lymf.systéme začne stáť a začne dochádzať k opuchom,môžu vznikať cysty. To, že telo mám vyčistiť,a tak zmiznú aj cysty,môj gynekológ asi zabudol mi vysvetliť.Teraz som zdravá a žiadne obavy nemám, čo sa týka moje zdravie.Ak máte vážny záujem o produkty, napíšte na: eni.darazsova@centrum.sk

RNG

Inac aby som nezabudol, na tukovy nador niekedy staci brat len lecitin, niekolko lyzic za tyzden. Inac z enzymov je to najma tukovy enzym=lipaza, ktora tam pomaha, v davkach povedzme 20 000 FIP(USP)

RNG

Potenie je vylucovanie aj neziaducich latok, tj zastavenie potenia a zamorenie chemikaliami sa musi prejavit, a jeden z prejavov su smetne kose v tele=cysty a ine.
Odstranenie cyst vyzaduje extra enzymi v obehu, ktore ich vedia rozpustit a odpratat.
Pomaha pri tom si aj napravit hormonalne hladiny, ktore tiez vpluvaju na vznik cyst a inych utvarov.Na to je asi najlepsi yam, 2 gramy.Aj I3C, 600 mg(indomal) a DIM, 200 mg pri tom pomahaju, najma na to, aby sa tie utvary nahodou nepremenili na zdroj rakoviny.
Ale zakladom cistenia su silne enzymaticke doplnky, brane na prazdny zaludok a jod, ktory pomaha telu nielen na hormony, ale aj na tvorbu cistiacich enzymov.
Rozne enzymi riedia krv bezpecne, ale najlepsi je nattokinaza,bezpecny potravinovy doplnok, 1 az 3 krat denne 2000 FU, podla potreby.
Bezpecne davky su aj 10 krat tolko, nebola pozorovana s nimi ziadna zvysena krvacavost, na rozdiel od chemickych liekov na riedenie krvi.

biela mačka

No fuj, ten indonal je dosť drahý, ale pôjdem si ho teda kúpiť..ja mám tiež cesty a tukový nádor :-(

caroline443

Pan RNG,
poprosim Vas o radu.Tento tyzden mi zistili birads2, 3 cysty (najvacsia do 1,3cm).Radiolog aj gynekolog doporucili len kontrolu po 6 mesiacoch,o liekoch nie su presvedceni ze funguju.No ja nemienim len tak necinne cakat dalsich 6 mesiacov.Co by ste mi doporucili uzivat?Mam 28r.,okrem silnejsej zrazanlivosti krvi som nemala ziadne zdrav.problemy.Mam tiez mierne aknoznu plet.HA som uzivala cca 4roky. Co si myslite o uzivani antiperspirantov s obsahom chloridu hliniteho (napr.driclor)-mozu vplyvat na vznik a rast cyst? Dakujem za odpoved.