Cysty v prsníku

:)

Aj ja som mala cysty, kúpila som si z herbalife na to nejaké produkty, už nepamätám čo to bolo, ale určite ti poradia tí čo to predávajú. Nerobím tomu reklamu, len píšem čo mne pomohlo. Mne to naozaj pomohlo.

Hanka9996

Prosím pána RNG, aby mi napísal pomer roztoku-jodovej tinktúry, ktorý opisuje. Mám tiež cysty na prsníkoch a chcela by som to skúsiť liečiť jódom. V lekárni mi nevedeli namiešať tento roztok bez receptu. Povedala som vámi odporučený pomer, 2% jodu, 2% KJ a 50% lieh. No z akého množstva? A čo je tých zvyšných 46%? Môžete mi napísať recept na tento roztok? Moja lekárka ho tiež nevie.

- mira

Cysty sú smetiská, organizmus do nich ukladá nadbytočné látky, ktoré sme prijali a nepotrebuje ich. V prsiach vznikajú cysty z mliečnych sladkých výrobkov, čokolád, zákuskov, keksov a pod.
Vyhýbaj sa im a jedávaj zeleninu, obilniny, potom sa cysty vstrebú, dba o seba.

carcoolka

ahoj.nedavno mi nasli cystu na lavom prsniku a pocetne uzliny v podpazusiach.su dost velke no doktorka mi povedala ze si to mam masirovat a ze to prejde.a na tu cystu mi len povedala ze mam prist o dva roky na kontr.vraj to mozno do vedy zmizne.co mam robit?mam cakat? okrem toho mam silne pichlave bolesti v lavom prsniku(tam mam tu cystu) tak co s tym??prosim poradte mi...dakujem

Katulik

a este aby som dodala, v r.2006 mi vybrali viacero cyst z prsnikov najvacsia bola 11x72mm. a to len vdaka tomu, ze som bola tvrdohlava :) ja mam cysty velke 10x11,22x10,10x10.

Katulik

ja to uz mam pomaly 11r. cysty, fibroad. a pod. proste, chvilu to mam , potom zmiznu, zoberu mi vzorku, vraj je ok, len sa tam najde sem tam krv. bola som na MR na jar, mala som ist najneskor 6-7/2010 ale najblizsi termin je 8/2010. nech zije nase zdravotnictvo!!!takisto mam aj na vajecnikoch, tie mi pozoruje gynekolog a vraj su ok, nakolko na nic netlacia a nerobia zle. Sono mam raz BIRADS 3, BIRADS 0, ono je to asi o lekarovi ako to posudi. Moj gyn. mi dokonca doporucil subkutannu mastektomiu s implantatmi, lebo len sa mi tie moje prsniky proste \"mstia\" :) , sice je to radikalne riesenie, ale mala by som pokoj. ja som za take risenie,ale doktorka je zase proti /je to este stara skola :) /

paoju

Po nájdení hrčky v ľavom prsníku som absolvovala mamografiu s výsledkom BIRADS 0. Záver - nutné ultrazvukové vyšetrenie. Objednali ma však až o 6 mesiacov - vraj to nesúri. Bol postup správny? Ďakujem za odpoveď.

colin

ja mam skusenost s wobenz. vyprodukuje z tela hnis pomaha pri abcesoch zapaloch.. pri kojeni sa mi zapalili prsia a mala som v nich hnis a woben.mi pomohol,ale teraz mam zase problem vcera pri kupani som si nasla hrcku pod pazuchov a dnes som bola u zenskeho ten ms poslal na soso a rtg.zajtra budem vediet vysledky co to je to vyzera ako opuch a je to makke ale ajtak bojim sa!!! ale npocula som o tych tab.co sa tu spomyna enzym a jod.. dakujem.