Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Brusko po pôrode

Príspevok v téme: Brusko po pôrode
Skoromamina

Dobry den!Som na konci siedmeho mesiaca tehotenstva,veľmi sa teším na malinkeho :-) ale premyslala som nad tým že ako to krásne veľké brusko bude vyzerať potom :-) neviem si ho vôbec predstavit,nikdy som nevidela žiadnu maminku krátko po pôrode,teda jej brusko..pýtam sa len preto aby som nebola prekvapena,lebo pred tehotenstvom bolo to moje ploche,nech sa nezlaknem potom,chcem iba vedieť čo asi čakať :-) viem že potom neskôr môžem cvičiť a spevnit ho..ďakujem za každú odpoved!A samozrejme že najdôležitejšie je pre mna bábätko,keby náhodou mal niekto pripomienky ;-)

Lulu2011

tesne po porode je to sranda, ostane len prazdny vak koze, bola som zo toho dost nemilo vyhukana, ja osm mala velke babatko, ale ked som odchadzala z porodnic epo 3 dnoch som vyzerala uz ok, akokeby som vobec nerodila :) ale jasne, ze uz nikdy nebolo ako predtym, mala som uplne okonale, teraz s auz najde aj nejaka jazva a tak :(

sona30

ahoj, ano, brusko budes mat po porode este ako v prvych mesiacoch tehotenstva, ale casom splasne, zalezi aj od toho, ake mas velke brusko teraz. ale neboj, vsetko sa vrati do povodneho stavu, uvidis, ze ked sa ti narodi to male a zacnu tie povinnosti okolo, aj zabudnes, ze mas chvilu nejake brusko. a porod je bolestivy (ale epiduralka to strasne zjednodusuje), ale nicoho sa neboj, to prejde a hned na to aj zabudnes. vsetko to zacina az po porode, ked sa zacnes o babatko bat a mat tu zodpovednost a budete si na seba zvykat. ja mam mesacne babo, skusenosti z prvej ruky :-) drzim ti palce.

Skoromamina

Tak to je potom fajn,som si ho predstavovala take ovisnute poskrcane :-)ďakujem za odpoved.. tak teraz uz môžem zase rozmýšľať nad pôrodom :-) chytá má trosku panika

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Brusko po pôrode - Fórum - ZDRAVIE.sk