Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jemné pálenie uretry

Príspevok v téme: Jemné pálenie uretry
sindiana

ahojte, uz dlhu dobu ma páli uretra, najma pri sexualnom drazdeni mi napuchne a stipe a páli, páli ma cely den ale nie silno, ale jemne, proste citim diskomfort, je to dost neprijemne... doetraz sa nenasla pricina, lebo podla urologa som uplne ok, tu su vysledky vyset. moča:
U UROLOGA 1.8- k+c a cievkovany vysledky som este nevidela ale ciekvovany bol vrak ok, schladil ma neprijemny pristup lekara, ktory si nevypocul moj dalsi problem-ked si kychnem ,,ujde" mi kvapka mocu, mam len 25 a toto sa mi mikdy nestavalo!
U GYNEKOLOGA 15.8 moc chemicky plus sediment ph-6, merna hmotno.1000, krv-negat U- glukoza,ketolatky,biolirubin,hnis,n itratyvalce hyalinne,granulovanekkrystaly,sperm ie,krystaly.kys.moč, amorfne soli-to vsetko NEGATIVNE
U epitelie, bakterie, hlienove vlakna VEĽA A pritomne
U OBVODNEHO LEKARA: 13.8enteroccocus faecealis 10**3 -10**4 (bezvyznamna bakteriuria) a k tomu citlivost na atb, dalje staphyloccocus sp-koagulaza neg.
Je enteroccocus faefealis povazovany za U bakteriu? mam ist este pri pretrvavani tazkosti na cystoskopiu, pohlavny zivot nezijem , lieky neberiem ziadne,gynekologicke potiaze som mala masivny nalez gardnerelly vaginalis-preliecena, pálenie vsak pretrvava a uz je to asi 3 mesiace nezavysle od gyn problemov. tak nechapem tomu páleniu...zapal mocovych ciest to vraj nieje, ureoplazma, chlamidie, mykoplazmy, hpv a podobne veci v posve nemam (3 x po sebe odstupom mesiacov robene testy)
nenasiela sa ani jeden lekar ktory by mi to vysvetlil , z coho mám pálenie uretry, laboratorne vysledky mam vzdy vsade ine, raz som mala mikrosk. mnozstvo krvy v moci, raz hnis, potom toho enterokoka, a ja nechapem tym skratkam ....bolo by vhodne asi doplnit o vysetrenie ster z uretry vsak? mykoplamy a ureoplazmy, da sa o to poziadat aj u kozneho????

mjanik

pálenie spôsobuje zlá činnosť pečene,únik moču slabé obličky.Obidva prípady sú dobre liečiteľné akupunktúrou

Cindy353

nieco bakterialne tam iste mas. bolo by treba preliecit vhodnymi antibotikami. enterok.fekalis nie je bezvyznamna bakteria, z vysledkov nie je vsak jasne, kde ju mas
skus zazvor, cesnak, ale cajicky a tak si asi skusala, takze asi len antibotika zostavaju

Cindy353

nieco bakterialne tam iste mas.
divim sa ze Ta neliecia, lebo Ti tam toho dost vyslo. bolo by treba preliecit vhodnymi antibotikami. enterok.fekalis nie je bezvyznamna bakteria, z vysledkov nie je vsak jasne, kde ju mas
skus zazvor, cesnak, ale cajicky a tak si asi skusala, takze asi len antibotika zostavaju

Johanson

Zapal z cievkovania sposobuje pocity palenia
aj samotna cievka moze prenasat zapalove kvasinky ktore sa rady zdrziavaju a siria na umelych častiach cievky
unik moču pri kichani
može sposobyt but chronycky zapal mechura alebo zapal močovej cesty ktory sa preniesol na zvierač pri zapale zvierača sa tento yvierač dostava do krča a potom už nedokaže tak efektyvne pracovat

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jemné pálenie uretry - Fórum - ZDRAVIE.sk