Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pivne brucho - STOP

Príspevok v téme: Pivne brucho - STOP
melon89

Ahojte,
Mam 23 rokov a posledne mesiace na sebe pozorujem zmenu v oblasti brucha.Stravujem sa priblizne rovnako to akosi sa mi začalo vyduvať brucho,je take nafuknute,plne tvrde vydute.A najme ked sa najem citim ho este vacsie take plne naduté.Nechcem skoncit ako nejaky pupkači, ktorych je pomerne dost ako tak sledujem a vyzera to strašne.Inak vobec niesom obezny na tele skor telo mam relativne chude meriam 178 a važim 73 len proste do brucho je na mne nechutne a vydno to.Poradite mi prosim ?

Veronika_27

Melon89,
poznám chlapa, po tridsiatke, večný podnikateľ, nemal čas skoro na nič, pribral poriadne za tie roky, niekedy bol tiež veľmi štíhly fešák... potom sa naštval, začal posilovať, cvičiť o106 a vyplatilo sa, schudol na nepoznanie, samozrejme nie prehnane :)

Odporúčam viacej pohybu ;)

youki

stavbu tela (typ postavy) si nedokazes zmenit. Niektori priberaju vsade rovnomerne, niektori len na bruchu (ectomorph) - zisti si svoj typ.
V principe plati pre vsetky postavy, ze pri nadmernom prijme/nedostatocnom vydaji si telo uklada zasoby, ale od typu postavy zalezi kde. Ci to moze byt sposobene stitnou zlazou ti neviem povedat.
V tvojom veku prichadza do uvahy este jedna moznost: muzske telo prestava rast v obdobi medzi 19-23 rokov. Ked sa tento proces zastavi, treba znizit prijem, lebo organizmus uz tolko nespotrebuvava ako predtym. V kombinacii s nastupom do zamestnania/odchodom od rodicov=zmenou zivotospravy a znizenia fyzickej aktivity mozu prist coskoro nasledky. Mnoho ludi si toho vsimne az podstatne neskor (okolo 30), ked je rozdiel viditelnejsi. Bohuzial aj dnesna strava (resp. co sa povazuje za stravu) je menej kvalitna a vsetko moze mat vplyv.
Odporucam neriadit sa cislom na vahe a ak ti naozaj rastie brucho (tuk) viditelne, tak to nie je uplne v poriadku. Prehodnot svoju fyzicku aktivitu a stravu. Ak nevidis problem a nechces to nechat tak, urcite sa porad s nejakym trenerom/odbornikom, lebo necinne sa prizerat, ci nebodaj skusat vlastne riesenia (diety) mozu uskodit.
K brusakom: zarucene nepomozu. Brucho nie je sval, spravne brusaky posiluju svaly.

[zruseny19]

to je travenie, pivne brucho je tuk, a o com ty hovoris, je nafuknutie.. urcite by som sla ku gastroenterologovi na vysetrenie..

asdf

No ja neviem mne sa to nezdá. Poznám kopec mužov čo pijú pravidelne, majú po 30 a nemaju pivne brucho, len take klasické, trošku. Tam bude asi skôr problém s trávením.

melon89

Pivo pijem tak priležitostne ale nejak mozno sa mi metalolizmus spomalil alebo ja neviem co.Inak nemože to byt aj vplivom stitnej zlazy? Uzivam Euthyrox75.Mno ja neviem.Brucho mam take vydude ked ho uvolnim ako tie chude somalske ci africke deti na fotkach.Musim to odstraniť,len neviem jak a ci na to brusaky zaberu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pivne brucho - STOP - Fórum - ZDRAVIE.sk