Entizol (vaginalne tbl) a alkohol?

aysia

no ano, mam nejaky zapal, ale nic hrozne. kebyze beriem tabletky normalne, tak by som si na ne nedala ani len kvapky proti kaslu, ale ta vaginalna forma asi bude setrnejsia, preto som chcela vediet. Akciu pripravujeme uz mesiac pre kamosku a normalne som z toho nestastna ze by som mala byt za sofera, je to ako naschavl..

one question

urcite nevynechavaj ten den, lebo zrusis cely terapeuticky ucinok (neviem na co konkretne ich beries, predpokladam na nejaku gyn.infekciu sposobenu dakymi jednobunkovcami a oni sa do 24hodin domnozia spat kym nie su vyhubene). no tak budes mat nealko, to prezijes, alebo max radlera jedneho. ja som bola tiez hrdinka, ale uz by som to v zivote nechcela zazit

aysia

no ved toto ze entizol je humus, ja som ich uz raz davno brala normalne, ale zle som ich znasala, ale tieto mi zatial nic nerobia, nie je mi z nich zle, ale asi ich na jeden den vynecham aby som sa neotravila nahodou

one question

ale ja som brala oralne, ale aj tento sa dostane ciastocne do vylucovacih organov. mne to schytali oblicky a asi aj pecen vtedy

one question

to nevadi ze su vaginalne, oni sa vstrebavaju tak ci tak do tela aby posobili, plus sa metabolizuje potom aj v peceni,oblickach... a kombinacia alkoholu a entizolu je mimoriadne neprijemna, hrozne bolestivy zachvat som mala, uff. ja by som to veru neriskovala. podotykam, ze som nepila vela, boli to len liehove tinktury bylinkove, dokopi mozno poldeci,deci