Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mu naznacit...

Príspevok v téme: Ako mu naznacit...
maya3

nechcem porovnavat chlapov v posteli ale musim. Moj prvy bol uzasny, venoval sa mi,rad skusal nove veci a pod. Proste s nim som ziaden problem nemala. Zatial co moj sucasny partner je v takychto veciach lavy. Ani by som nepovedala ze lavy ale skor egoisticky a lenivy. Co sa tyka inych veci, je nanho spolahnutie. Klape nam to a mame sa radi, ale ak pride na sex tak je to stale o tom istom. Doteraz som mu to naznacovala tym, ze som prebrala iniciativu, kupila som nove hracky a stale mu poviem co by sme mohli vyskusat. Ale uz ma to nebavi, ja nie som rada v tejto pozicii. Viem aki su muzi na to haklivi. Neviem mu to jemne naznacit. Nechcem sa s nim pohadat a potom aby sme sa stale stresovali v posteli ci to uz je lepsie. Mam vyskusane ze sa vie zmenit, zlepsit ale uz sme dlhsiu dobu spolu a teraz mu nieco naznacovat ze je to zle...neviem si to predstavit. uvediem par prikladov, bola by som rada ak by ste mi s tym pomohli: ak sa on urobi, automaticky zoberie trenky a sex skocnil....nikdy ma potom nedokonci s prstami. Este som pri nom nemala orgazmus, niekedy to spomenie ale nikdy to neriesi. Nechce sa mu. Akokeby sa uz hned na zaciatku vzdaval. Viem ze by nam pomohlo to, ze sa mu zrobim sama pred jeho ocami. Ale kazdy ma chyby i ja.... hanbim sa. Co s tym?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.