Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Plasticka operacia nosa

asdfkaa

alibaba:

ja ked som sa videla po odstraneni dlahy skoro som odpadla, taky tenky a velka spicka. dr. sa ma pytala ci som spokojna a ja ze ano, pritom som chcela plakat :D

a kazdym dnom sa to uz len lepsilo, takze predpokladam, ze je velky len preto, ze je cely opuchnuty :)

alibaba111

Dobry den som tyzden po operacii nosa, chcela som sa opytat nos mam sice bez hrbolceka,ale velkostou sa mi zda stakle taky velky, zmensene mam dierky, ale nos sa mi zda byt velky taky aky bol......videl sa niekto po tyzdni a vie mi to porovnat,ci ten nos sa bude este menit vyrazne, nos je opuchnuty, ide mi len o ten profil ci sa bude este menit, ci to sadne, odpuchne ak ano kolko asi cca dakujem

Moonka

M8cr6
dakujem za info, super. Ja rozmyslam aj nad Dr. Cervenom, ale ten robi asi len v BB a je asi velmi busy, som rada, ze mam aj tohto v zalohe ;-)...snad to nejak prezijem

M8cr6

1400 to stalo ale tak do toho treba investovať lebo to už sa neda vratit spať. robil mi to v celkovej, prebrala som sa par hodin po zakroku, nebolelo ma nič, druh den mi vybral gazy z nosnych dierok, takže som normalne mohla druhy den dychat nosom. opuch bol mierny, zaleži asi na zakroku. mala som tyžden modriny pod očami, dva či tri tyždne som bola doma so zalepenym nosom a potom už len na noc som si lepila dva mesiace. nos vyzeral dobre už po dvoch tyždnoch :-) formuje sa ešte pol roka zhruba

Moonka

M8cr6, dakujem za info. A prosim Ta, kolko to vyslo cenovo? A ako dlho si bola PN, myslim zalepene, modrina, viem, ze mierny opuch byva aj mesiac.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Plasticka operacia nosa - Fórum - ZDRAVIE.sk