Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prečo je pri Dukanovej diéte vynechaná desiata?

Nela41

No ja som to nemyslela tak, že máš jesť 2 krát denne. Ale pred nedávnom tu bola téma kde sa baba pýtala, že ako je možné že pri tejto diete vôbec neschudla a potom napísala niečo v zmysle, že jedáva večer plnú misu mäsa či čo.. Proste niektorí ľudia si zle vysvetľujú slovo "neobmedzene" pri tejto diete. Nemusíš hladovať, ale samozrejme jesť na večeru misu mäsa nie je správny prístup na chudnutie takže asi tak. Ty si možno inteligentná dosť na to, aby si to pochopila, ale sú ľudia, ktorí si toto prečítajú a povedia si joooj to neobmedzene môžem jesť a zase tu budú témy prečo nechudnú..

Jessi_1111

Nelka, srdiečko, a čo by bolo na tom zlé? A ja nedržím dukanovú diétu, ale už 2 roky sa držím stravy 5x denne ako kliesť...

Nela41

Ježiš zase tu píšete také kraviny a za týždeň tu bude téma že nechápe prečo nechudne keď stále je len povolené potraviny

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prečo je pri Dukanovej diéte vynechaná desiata? - Fórum - ZDRAVIE.sk