Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hnedy vytok..........co mam robit??

cwrbka

ja som minuly mesiac zacala brat HAK, tiez som mala spinenie - taky hnedy vytok, niekedy dost silny, ale suvisi to s HAK, ja beriem Yadine a nimi sa posuva cyklus o tyzden skor, je to aj v letaciku napisane, to po par mesiacoch vraj prejde, ked si telo zvykne na ne, ale kamoska mi vravela, ze to zmizne uz po prvej menstruacii, tak ja uvidim teda o par dni, ci mi to zmizne

xantipa

možno nejaký vedľajší účinok HAK alebo máš nejaký zápal, nič nepokazíš ak pojdeš ku gynekológovi, toľko času si hádam nájdeš.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hnedy vytok..........co mam robit?? - Fórum - ZDRAVIE.sk