Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bedrovy sval

[zruseny17]

este ma napadlo-skus si sadnut tak aby si mal nohy zvesene dolu,na nejake vyssie miesto napr.kredenc...a skus zdvihnut koleno k brade a potom skus prednozit...ak koleno zdvihnes ale prednozit ti nepojde chyba bude v svaloch v okoli kolena..

[zruseny17]

hm tak to sa cudujem ze tu nohu nezdvihnes...lebo ja som dosla totalne o koleno,asi polroka som len krivala,neohybala nohu a tri mesiace nechodila vobec,cize mne uplne odisli na nohe svaly a je to aj vidiet:(...tak jedine ked budes chodit na rehabky tam uz budu vediet kde je chyba a urcite ju odstrania...drzim palce a budem rada ak das este vediet co ti povedali tam a jak pokracujes:)mozes aj na mail:)papa

asamoah22

Ano, bol som na magneticku rezonanciu ... vazy nemam ani natiahnute,chrupavka je ok , meniskus je v pohode proste všetko ... a doktor mi povedal že budem cvičit na rehabilitaciach že proste silu musim dostat do nohy lebo mi oslabli bedrove svaly ..

[zruseny17]

a si si isty ze koleno je uplne ok?pretoze ja som po operacii kolena a mam ten isty problem,nedvihnem vystretu nohu...u mna je problem v ochabnutom svalstve,ale ja som tri mesiace nechodila...

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bedrovy sval - Fórum - ZDRAVIE.sk