Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem so srdcom

Príspevok v téme: Problem so srdcom
marko764

ahoj, mam 24rokov a posledne asi dva roky mam problem bud s budesim srdca alebo srdce je az moc kludne mam pomaly tep alebo obcas rychly tep ale tazko nahmatatelny tieto stavy sprevadzaju triasky alebo navaly tepla... pot... pocit tazkych noh ale su aj obdobia kedy sa citim fajn.

No poslednu noc som sa zobudil asi hodinu po tom co som zaspal na strasne pichanie v srdci... asi 4hodiny som nemohol zaspat. pichanie asi po 20min prestalo a srdce sa ukludnilo ale pri kazdom pohybe aj iba pri obycajnej zmene polohy v posteli sa rozbusilo a tep som si skoro nemohol nahmatat... (bol taky akoby ostry, pichlavy - na dotyk)

rano som isiel do roboty a bol som celkovo unaveny ale robil som pomaly a dalo sa to zvladnut... ale ked som dlhsie postaval a zacal kracat tak nahle som ucitil v srdci asi tak na 2sekundy taky akoby studeny vietor keby do neho udrel alebo co... ostalo mi zle a bol som bledy tak som isiel domov si lahnut.

mozu byt taketo problemy iba psychickeho povodu ? lebo asi dva roky dozadu ked som zacal mat tieto problemy mi robili vselijake testy a nic mi nenasli....

DAKUJEM PEKNE ZA ODPOVED

marko764

dakujem za odpovede.... tie mineraly si myslim ze su kludne mozne... lebo v poslednom case mavam tieto stavy aj po noci ked pijem (ani nemusim pit nejako moc) a zle mi je este dva dni.... teda ani nie tak od zaludka ako celkovo prave tie navaly tepla a busenia - alebo naopak pomaly tep .... lebo ved alkohol nici mineraly.

noa vaznejsia choroba srdca to dufam nebude lebo pred tymi dvoma rokmi som dostal aj EKG holter a podobne a nic mi nezistili tak behom tych dvoch rokov sa to dufam nezhorsilo nejako.... tak isto mi brali aj krv a bol som na sono srdca a nic...

sorrento

Psychika je hlavný faktor roznych chorob, ved mozog dáva impulzy srdcu. Napr. Piloti F1 pred štartom niekolko sekúnd mavaju tep okolo 200/min. Tu vidno, čo dokáže stres.
Preto, že som prekonal infarkt, nosim nitrospay, ak som ráz ho zabudol, hneď som bol nepokojny a mierne bolesti u srdca. Dalo mi to namahy sa upokojit. No moze to byt vážnejsia choroba srdca. Znova treba vysetrenie obvodny lekar by ta mal poslat kardiologovi. Ten moze urobiť ECHO srdca a samozrejme ako prvé EKG. Prajem ti skore uzdravenie.
V pripade potreby zavolat aj viac krát červene vozidlo, ako ráz ČIERNE vozidlo. Toto su neni žiadne srandy.

RNG

Je mnozstvo pricin co to mozu sposobit,
od tetanie(nedostatok mineralov v krvi) cez zapchate koronalne cievy(cistit lecitinom, lipazou a riedit krv nattokinazou)
az po stres, ktory treba odstranit, inac nam znici zdravie.
No a moze to byt aj mikrobialneho povodu, kde sa do krvi dostali nejak mikroby(streptokoky, helicobacter a ine) ktore vyrabaju toxiny a poskodzuju srdcove svaly. Na to treba brat rozne antimikrobialne

marko764

este som zabudol dodat ze aj ked mam dni kedy mi je uplne dobre a idem napriklad na aute a niekoho iba obehnem alebo co tak sa mi tiez rozbusi srdce a ostane mi tak divne nachvilu ale po par sekundach to prejde.... (zeby tiez iba psychika ?)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem so srdcom - Fórum - ZDRAVIE.sk