Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Panna po siedmich rokoch?

Príspevok v téme: Panna po siedmich rokoch?
blanka

Pred siedmimi rokmi som ovdovela a odvtedy som nemala pohlavny styk. Mam jedneho syna, ktoreho som rodila cisarskym. Panensku blanu som nikdy nemala roztrhnutu, skor roztiahnutu. Teraz som si nasla noveho partnera a prekvapili ma silne bolesti pri styku, dokonca uplna nemoznost styk realizovat. Zistila som, ze otvor do posvy mam velmi zuzeny. Je mozne, ze sa mi panenska blana za tie roky takto stiahla? Co s tym? Styk je zatial nemozny pre silnu bolest. Necitim ale ziadnu prekazku hlboko vo vagine, tam je vsetko v poriadku, velmi zuzena je naozaj iba ta panenska blana.

blanka

mne sa panenska blana neroztrhla, ale roztiahla. vzdy mi to hovoril aj gynekolog, ze ju mam roztiahnutu, dokonca raz vtipne poznamenal, ze takto mam "dobry pritlak" - aj ked mne to vtipne nepripadalo. kedze som tolko rokov nesulozila, pre mna jedinym vysvetlenim je, ze sa ta blana po takom case stiahla. lebo prst tam vojde, ale penis uz nie, to uz boli.

twiggy

panenska blana sa nachádza velmi blízko nad otvorom pošvy. Je nemožné aby si otehotnela bez toho aby sa ti pretrhla. Prečo nezajdeš za gynekologom ? on tvoje problemy vyrieši :D určite bude mať dobré vysvetlenie na tvoje bolesti.

xxxxxxxxxxxx

:D ako nejako sa mi to zda byt cele ze scifi...ale asi som nevzdelana v tychto veciach ked mi to do hlavy nejde ako mozes mat panensku blanu a mat uz dieta, teda ze tie spermie boli zazracne ze sa dostali tam kde chceli...

odpovedam

existuje zakrok, vola sa incizia hymenu. Gynekolog ti chirurgicky moze odstranit blanu, pripadne ti ju len trochu zmensit, aby bol otvor vacsi. Mozno by to v tvojom pripade pomohlo.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Panna po siedmich rokoch? - Fórum - ZDRAVIE.sk