Analny sex....

miLOVEro

tiez som sa cudoval ale niektore baby to maju fakt radsej a nevedia si sex bez toho predstavit... zevraj to viac citia

natalia222

Nááhodou, vy ste všetci asi nejaký staromódni, ktorý proti tomu niečo máte.Veď je to dnes už normálne používaná taktika.Ja to mám strašne rada.Poznám veľa kámošiek, ktoré sa toho báli a kritizovali to, ale keď to vyskúšali....hmmm.... :o-))

Tommy

tato tema je tu uz dost rozoberana....
ale ak si zaciatocknik treba ist na to opatrne.urcite pouzi lubrigacny gel a zacat jemne roztahovat prstami
takisto vyber vhodnu polohu a neuskodi ani klistir a kondom...skus kusok googlit alebo prezriet toto forum vela sa o tom docitaš
a su tri typi zien:
- anal nikdy - fuj
- nemusim ho mat ale pre milacika vsetko
- neviem si ho vynachvalit

ja som anal este neskusal ale pre partnerku je velmi prijemne ked ju drazdim iba tak zvonka
ale aj ja mam predtym respekt - hlavne ked som zazil rektoskopiu a kolonoskopiu

ramirez

Ste trochu offtopic, jeho partnerka to chce a nie on. Skratka su aj zeny ktore to chcu analne. Proti gustu ziaden disputat...

pink

no tak nech si ho strčia do kľúčovej dierky pre mňa za mňa!!!
ale do môjho cteného zadočka mi nič nedajú!!!

pink

no tak tomu verte...kokšo nechápem čo na tom chalani vidia!!! normal sex je stále najlepší spôsob uspokojenia sa!!!

ronka

Čo všetci mate stym analom...ja neviem čo je na tom take dobre! Moja skusenosť je hrozna a nechcem to už viac zažiť...