trasenie ruk

bratruzickas

Pozri sa este na toto
Zvýšená činnosť štítnej žlazy:
- Úbytok na váhe, aj keď zjete viac ako inokedy
- Trasenie rúk
- Zvýšený krvný tlak, zrýchlený tep, úzkosť, potenie
- Vypúlené, vodnaté oči
- Časté nutkanie na stolicu
- Slabá alebo vynechávajúca menštruácia
- Niekedy struma
– opuch na prednej časti krku
a
Znížená činnosť štítnej žľazy:
- Nedostatok energie, pomalé myslenie
- Prírastok na váhe bez príčiny
- Náchylnosť na prechladnutie
- Necitlivosť alebo brnenie v rukách a prstoch
- Suchá, hrubá, olupujúca sa koža a strata vlasov
- Zápcha
- Silnejšie a dlhšie menštruačné krvácanie
- Niekedy struma – opuch na prednej časti krku
Mas priznaky obydvoch co pocitam ze nie je mozne

bratruzickas

Ahoj sestra to sa dneska dozvedam ze mas take problemy?! No neviem mal som podobny problem ako ty s tym hrdlom po chvily to preslo a neriesil som to. Asi to ma spolocne nieco zo stitnou zlazou. Inak cinnost stitnaj zlazy ovplivnuje mnozstvo jodu co prijmas v potrave. Ja som si kupil asi mesiac predtym jodidovanu morsku sol ani netusim preco asi sa mi to zdalo zdrave a priznaky ako trasenie ruk ustavaju. Samozrejme po tazkej namahe sa mi este ruky trasu. Inak dam si spravit tie testy som zvedavy ako dopadnem ja. Skor ti odporucam skus si spravit test od ineho lekara neraz som pocul ze sa lekari pomylili. Nech sa ti dari a ozvy sa co ako.

RNG

ruzickas, pri intenzivnom kojeni treba brat doplnky mineralov, vitaminy C, D E a K a rybacie oleje/krill olej ked clovek nechce, aby ho babatko doslova vyrabovalo.

ruzickas

moja doktorka tvrdí,e trasenie ruk nieje celkom normalné/dajte sa vyšetrit/...mám 29rokov ,dve detičky a kojim,pred dvomi dnami mi zistili zvýšenu štítnu zlazu...trasenie ruk som mala dlho a nevenovala som tomu vobec pozornost,ani som nechodila na preventivky...až,ked mi povedala zubarka,že mám štítnu žlazu,tak som sa zlakl a šla,bolo to celkom rychle,lebo vo štvrtom som šla na krev,ale to si musíte vyžiadat,priamo na štítnu žlazu a hned ten den mi prišli vysledky..-dost skoro,čooooo,tak som šla na druhý den na endokrinolugiu a tam mi povedali,že to je dost vážne a príšla som včas,mala som to dlho a mám prestat kojit...je to pre mna tažke,ale dufam,ze to s malinkym zvladneme....
mam všetky vpríznaky,trasenie ruk/hlavne ked som v nejakom strese,pri fotografovaní/trošku mi napuchol krk /niej moc vydno,ked zohnem do zadu,tak viac/rednutie kostí/neviem si čupnut,a ked skačem zo schodkov tak sa neviem vyrovnat najrašej by som spadla na zem,je to dost nepríjemne..potenie,je to neprjemne,ale čo prvé spravim,ke prídem domov je ,že sa vyzlečiem,som ako v prechode,navali horka...srdce mi byje stale aj ked spím a potom mám strašnu chut do jedla,som unavena a vyčerpaná aj ked nič nespravím...srdce mi bylo dost rýchlo a tak som dostala lieky a dufam,že to zvladnem,......som rada,že sa to skor zistilo a neprišlo to najhoršie zlihanie srdca,prišla som na poslednu hodinu....ružžkkaaa

tinka197

Ahojte, mne sa ruky trasú už niekoľko rokov v stresových situáciách, čo je veľmi nepríjemné v spoločnosti, napríklad keď máme ísť s kolegyňami na obed, tak sa mi ruky začnú triasť už pri pomyslení na to, ako budem jesť polievku. Tak si ju radšej nedávam, a vyhovorím sa nato, že nejem polievky. Pri druhom jedle to už tak nie je viditeľné. A tiež mám problém pri prípitkoch. Keď sa nikto nepozerá, tak je to v pohode. Ale keď sa upriamia na mňa, tak sa mi veľmi rozklepú ruky. Je to ťažké. Neviem čo s tým.

janka2568

Prosim Vam hlavne ked mam tremu tak sa mi trasu ruky...Chcela by som vediet ci sa to da odstranit,pretoze idem na jedny skusky a tam potrebujem ruky...totiz miesat napoje...prosim !!!Dakujem za odpovede

lisiak

Prosim pomozte alebo poradte co mam robit trasu sa mi ruky aj tvar ked s niekym cudzim rozpravam uz neviem co mam robit ,najhorsie je to ked mam vstupit do nejakej miestnosti .Najviac sa to prejavuje ked sa dlho na mna niekto pozera .Prosim o radu dakujem

lisiak

Prosim pomozte alebo poradte co mam robit trasu sa mi ruky aj tvar ked s niekym cudzim rozpravam uz neviem co mam robit ,najhorsie je to ked mam vstupit do nejakej miestnosti .Najviac sa to prejavuje ked sa dlho na mna niekto pozera .Prosim o radu dakujem

kubec77777

necakal som ze nas tu tolko bude mne sa ruky netrasu skoro vobec ale niekedy nabuhnu take situacie ze sa mi zacnu triast napr. ked mam nieco podpisat alebo pri prvom poldeci :D je to jednoznacne o psychike. dam taky priklad ......niekedy nato vobec nemyslim ze sa mi mozu zatriast ruky tak sa mi ani nezatrasu ale ako nahle idem nieco podpisat a pomyslim si ze sa mi mozu zacat triast tak dostanem taky stres lebo to je dost trapas a z toho stresu sa mi zacnu triast ruky :D je to nieco ako keby som si to sam privolal ...........